cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wprost” o PSL i z dodatkiem


Koalicja trzeszczy w posadach, a PSL znalazło się w najgłębszym od lat kryzysie. Mała kamerka chłopskiego trybuna Władysława Serafina mebluje scenę polityczną na nowo. W najnowszym numerze tygodnika „Wprost” (nr 30) – naga prawda o PSL i nowej polskiej aferze taśmowej.
Ponadto w nowym „Wprost”: Michał Kobosko o aferach i aferkach, Anna Gielewska, Andrzej Stankiewicz i Piotr Śmiłowicz o „Chłopskich nagraniach”, Andrzej Stankiewicz i Piotr Śmiłowicz o politycznym skoku Grzegorza Biereckiego, Michał Majewski i Paweł Reszka o tym, co wspólnego ma Marilyn Monroe z aferą FOZZ, Małgorzata Szmajdzińska o politycznych ambicjach i rozliczeniu katastrofy smoleńskiej, Paweł Małaszyński o wojsku, wojnie i Afganistanie, Adrea Anastasi o tajemnicy sukcesu polskich siatkarzy, a Madonna – o tym dlaczego lubi polską publiczność.
We „Wprost” T także o tym, czy reżyser Batmana odpowiada za masakrę w Denver i o tym, czy polscy turyści musieli przerywać urlopy po upadku Sky Clubu. W dodatku „WPROST na wakacje” – „Piękny Wschód”.
(na podstawie informacji Media Point Group) 

Dodaj komentarz