cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wprost” o kasie Amber Gold i z książką Nurowskiej


W najnowszym wydaniu tygodnika „Wprost”  kolejna odsłona dziennikarskiego śledztwa Sylwestra Latkowskiego i Michała Majewskiego w sprawie Amber Gold. Tym razem o tym, gdzie się podziały pieniądze i kto przymykał oko na działalność Marcina P. Numer 34 „Wprost” już w sprzedaży.
W tygodniku także o podpisanym w piątek przez patriarchę Cyryla I i arcybiskupa Józefa Michalika wspólnym posłaniu do Polaków i Rosjan. To cios dla Jarosława Kaczyńskiego. Bolesny, o ile nie śmiertelny – pisze Cezary Michalski. Posłanie to apel nie tylko do wiernych obu Kościołów, ale po prostu do Polaków i Rosjan wzywający do porzucenia wzajemnych urazów i nieufności, do podjęcia braterskiego dialogu.
Tuż przed startem jesiennych ramówek telewizyjnych na łamach „Wprost” również – dyrektor programowy TVN. O Edwardzie Miszczaku, który od 15 lat decyduje, co trafia na antenę TVN, mówi się czasami, że jest bogiem. A nawet – pasterzem.
Ponadto w najnowszym „Wprost”:
– Czy tablet to urządzenie politycznej przyszłości? Sejmowi informatycy chcą, by za pomocą tych gadżetów posłowie mogli głosować. Ale tablet może się stać też narzędziem inwigilacji. Czy Polska będzie liderem tabletowej rewolucji?
– Szczekający piesek pisowski, który szarpał za nogawkę polski Kościół (…) został z kawałkiem szmaty w zębach. To początek końca PiS – twierdzi Roman Giertych w rozmowie z „Wprost”.
– Już dziś cyfrowe klony aktorów grają w interaktywnych grach-filmach, a ze stron książek wyrastają holograficzne światy. Jakie będą rozrywki przyszłości?
– Wciąż młody, silny, niezłomny, atrakcyjny. Twierdzi, że nic go nie zniszczy. Tom Cruise wraca jako ekranowe bożyszcze w filmie „Rock of Ages”.
W dodatku „WPROST na wakacje” w tym tygodniu – góry: Tatry, Pieniny, Beskidy i Bieszczady, a w nich miejsca, które trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu.
Do części nakładu najnowszego wydania tygodnika „Wprost”  dołączona jest książka Marii Nurowskiej pt.: „Innego życia nie będzie”. To ostatni tom wakacyjnej kolekcji tygodnika.
(na podstawie informacji Media Point Group)

Dodaj komentarz