cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Usługa kurierska w salonikach prasowych Kolportera


Kolporter we współpracy z firmą kurierską K-EX przygotował nową usługę, która od początku października br. jest realizowana w wybranych, 240 salonikach prasowych Kolportera oraz salonach Top-Press. Klienci saloników mogą teraz nadać lub odebrać osobiście przesyłki kurierskie.
– Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem i wzbogaceniem oferty saloników prasowych nie tylko o tradycyjny asortyment, ale także o niestandardowe usługi – mówi Mateusz Wiśniewski, wiceprezes Kolportera, kierujący Departamentem Sieci Własnej spółki. – Podjęcie współpracy z firmą kurierską jest tego najlepszym przykładem, liczymy, że dzięki temu nasze saloniki staną się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla klientów.
W jaki sposób odbywa się nadanie przesyłki? – Klient zainteresowany usługą powinien złożyć w saloniku przesyłkę wraz z listem przewozowym – wyjaśnia Mariusz Czepiec, dyrektor handlowy firmy K-EX. – Blankiety listów dostępne są w punktach nadawczych. Po wypełnieniu listu klient dokonuje opłaty, a nasza firma doręcza przesyłki do odbiorców na terenie całej Polski.
W salonikach prasowych Kolportera można także odebrać przesyłkę – po okazaniu kodu, jaki został do odbiorcy wysłany SMS-em. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów jest możliwość nadawania i odbierania przesyłek za pobraniem.
Saloniki Kolportera, w których realizowana jest usługa kurierska, są oznaczone logo K-EX Sp. z o.o.

Dodaj komentarz