cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Grudniowe „Dziecko” z kuponami rabatowymi

dziecko 12 2015
Nowy, grudniowy numer miesięcznika „Dziecko”, który ukazał się 5 listopada br., prezentuje propozycje prezentów gwiazdkowych dla malucha i starszaka, relacje mam, które przestały karmić piersią oraz porady dotyczące pielęgnacji ciała po porodzie. W wydaniu czytelnicy znajdą ponad 70 kuponów rabatowych na zakupy ze zniżkami.
Tematem numeru grudniowego numeru „Dziecka” są relacje matek i córek, które same zostały matkami – na pytania czytelniczek odpowiada psycholog. Redakcja tłumaczy, co będą pamiętać dzieci, kiedy dorosną, jak pomóc maluchowi z temperamentem choleryka i dlaczego dziecko potrzebuje czasu na swobodną zabawę. Czytelnicy znajdą w numerze propozycje twórczej zabawy na jesienne wieczory w postaci teatrzyków, przegląd stylowych drobiazgów, które odmienią dziecięcy pokój, a także przepisy na dania w duchu BLW.
W numerze pojawią się również sposoby pielęgnacji delikatnej skóry rąk w zimie, krótka instrukcja stawiania baniek, odpowiedzi na najważniejsze pytania zadawane w ostatnich tygodniach ciąży, a także rozmowa z pediatrą na temat zmuszania dzieci do jedzenia.
W nowym wydaniu magazynu „Dziecko” znajdą się 73 kupony rabatowe, uprawniające do zniżek do 80% na produkty dla niemowląt, dzieci i dorosłych.
Najnowsze wydanie magazynu można kupić z dodatkiem – jedną z trzech książeczek z bohaterami ulubionych bajek („Bob Budowniczy”, „Aladyn”, „Klinika dla pluszaków”) w cenie 6,99 zł. Cena pisma w wersji podstawowej to 4,99 zł.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz