cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Wydanie specjalne „Świata Wiedzy”

swiat-wiedzy-ludzie
W czwartek 5 listopada Wydawnictwo Bauer wprowadza do sprzedaży nowe wydanie specjalne: „Świat Wiedzy LUDZIE”. Pierwszy numer w całości poświęcony jest Adolfowi Hitlerowi, jednej z najbardziej przerażających postaci w historii świata. Magazyn ukaże się w testowym nakładzie 80 tysięcy egzemplarzy i w cenie 6,99 zł.
„Świat Wiedzy LUDZIE” to kolejne obok popularnych Historii i Sekretów Medycyny poszerzenie marki lidera segmentu magazynów popularno-naukowych w Polsce.
Wydanie specjalne prezentuje różne aspekty życia i śmierci dyktatora III Rzeszy. Na 100 bogato ilustrowanych niezwykłymi zdjęciami stronach przedstawiono okoliczności narodzin, dzieciństwa, młodości i dojścia do władzy Hitlera a także jego doktrynę wojenną, genezę II Wojny Światowej i nagły upadek Fuhrera.
Czasopismo zostało stworzone przez redaktorów magazynu „Świat Wiedzy”. Jego redaktorem naczelnym jest Adam Szumilak (redaktor naczelny „Świata Wiedzy”), a redaktorem prowadzącym – Maria Rojewska.
„Świat Wiedzy LUDZIE” to magazyn przeznaczony dla osób zainteresowanych historią i biografiami wielkich postaci. Termin kolejnego wydania nie został jeszcze ustalony.
Źródło: Bauer Media

Dodaj komentarz