cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W najnowszym numerze „Avanti”

avanti 11 2015
59 propozycji ciepłych swetrów na jesień i 87 najmodniejszych spódnic, przegląd ubrań w stylu boho, trendy we fryzurach na nadchodzący sezon oraz porady, jak mieć idealną cerę – to wszystko czytelniczki znajdą w najnowszym, listopadowym wydaniu miesięcznika „Avanti”, które jest już w sprzedaży.
Tematem miesiąca najnowszego wydania „Avanti” są swetry. Redakcja przedstawia najciekawsze propozycje ciepłych jesiennych dzianin, a także modnych spódnic, garniturów i ubrań z zamszu. Czytelniczki dowiedzą się, jak nosić ubrania w kolorze miodu oraz te we wzór róż, jak wybrać ubrania na każdą kieszeń i w jakiej piżamie śpi się modnie. Pojawią się również propozycje z kolekcji polskich projektantów.
W dziale „Uroda” redakcja podpowiada, jak zrobić najmodniejszy klasyczny makijaż, jaki lakier do paznokci wybrać i jak malować się tak, żeby cera wyglądała nieskazitelnie.
W numerze pojawi się też specjalny dodatek dotyczący medycyny estetycznej, w którym znajdą się porady ekspertów z tej dziedziny, opisy najnowszych hitów i wypróbowanych klasycznych zabiegów. Czytelniczki będą mogły też skorzystać z kuponów rabatowych, upoważniających do zniżek do 50% na zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi medycyny estetycznej.
W sprzedaży jest także najnowszy numer kwartalnika „Avanteen” z piosenkarką Margaret w ubraniach z jej autorskiej kolekcji na okładce. W wydaniu czytelnicy znajdą propozycje mody szkolnej i streetowej, testy suchych szamponów i peelingów antybakteryjnych, przykłady ćwiczeń na prostą sylwetkę oraz instrukcje, jak samemu zrobić koszulę, spódnicę i etui na telefon.
Oba tytuły, „Avanti” i „Avanteen”, są dostępne w ofercie dystrybucyjnej Kolportera.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz