cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Wszystko dla dzieci

Istniejąca od 18 lat firma Media Service Zawada jest wydawnictwem specjalizującym się w publikowaniu magazynów dla małych dzieci. Pełna oferta tytułów wydawnictwa jest dostępna w sieci dystrybucyjnej Kolportera.
 

media-mix_NK

Wydawnictwo dba, by na rynku systematycznie pojawiały się oczekiwane przez dzieci publikacje z ich ulubionymi bohaterami – psem Scooby-Doo i paczką jego przyjaciół, Benem 10, wróżkami z klubu Winx, sympatycznymi bohaterami kreskówek stacji Cartoon Network, syrenkami z serialu „H2O. Wystarczy kropla!”, Gormitami i innymi.
Wszystkie pisma są foliowane, ponieważ do każdego numeru dołączane są upominki i zabawki. Z zawartością poszczególnych wydań bliżej można się więc zapoznać dopiero po ich nabyciu. Można za to w salonikach prasowych przeglądać wydawane przez MSZ książeczki dla maluchów i komiksy oraz książki dla dzieci w wieku szkolnym.
W wydawnictwie słyszymy: „Nasi młodzi czytelnicy nie dają nam czasu na odpoczynek – dzwonią do nas, piszą, przysyłają rysunki i zdjęcia… To zobowiązuje”. Dodajmy, że wydawnictwo podąża z duchem czasu i poza wersjami papierowymi wprowadza wersje swoich publikacji na tablety – Magic Pocket na iPada. Interaktywne opowiadania dają czytelnikom możliwość przesuwania przedmiotów na ekranie, decydowania o ich ruchu oraz włączania dźwięku, a tym samym aktywnego włączenia się w czytaną opowieść. Nadal jednak wydawnictwa papierowe są podstawą działalności firmy i pewnie długo się to jeszcze nie zmieni.
Poniżej prezentujemy najważniejsze tytuły z portfolio Media Service Zawada.
„Świnka Peppa” – pismo o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki, na podstawie uwielbianego przez najmłodszych serialu animowanego, emitowanego na kanale MiniMini.
„Truskawkowe ciastko” – dwumiesięcznik dla dziewczynek w wieku 3-6 lat. Powstał na podstawie bajki o tym samym tytule, jako kolejny produkt z rodziny tej marki.
„Filly” – magazyn będący propozycją dla dziewczynek w wieku 5-8 lat. Licencja związana jest z popularnymi w Polsce zabawkami – sympatycznymi konikami Filly firmy Simba, które stanowią wyjątkową kolekcję.
„MiniMini” – magazyn z postacią rybki MiniMini, na licencji jednego z czołowych dziecięcych kanałów MiniMini, teraz w nowej odsłonie. Bardzo kolorowy, ciekawy, z grafiką i zawartością merytoryczną najwyższej klasy.
„Pingwiny z Madagaskaru” – odlotowy magazyn dla wszystkich wielbicieli nietuzinkowych bohaterów i szalonych misji, dla chłopców i dziewczynek w wieku 6-9 lat. W środku mały czytelnik odnajdzie sutą porcję komiksów, plakaty i ciekawostki prosto ze zwierzęcego świata. W magazynie jest również duża dawka humoru oraz wiele atrakcji z ulubionymi bohaterami.
„Scooby-Doo!” wydanie specjalne – to propozycja dla fanów Brygady Detektywów i lidera rynku prasy dziecięcej – „Magazynu Scooby-Doo!”. Na chłopców i dziewczynki w wieku 6-9 lat w wydaniu specjalnym czekają scoobastyczne łamigłówki i zadania. Do każdej części kolekcji będzie dołączona wartościowa płyta DVD z pełnometrażowym filmem z przygodami bohaterów jednej z najpopularniejszych na polskim rynku kreskówki „Scooby-Doo!”.
„Winx Club Magazyn” wydanie specjalne – to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicielek kreskówki. Na część pierwszą składają się 2 płyty DVD (odcinki 1-13 sezonu IV), saszetka z laleczką Winx Club Magic City oraz 8-stronicowa wkładka. Wróżki z Klubu Winx zajęły się w nim ratowaniem magii na Ziemi. Do Klubu dołączyła także najmłodsza wróżka – Roxy, mająca dar rozumienia zwierząt.
(RED)

Dodaj komentarz