cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Auto Świat” z audiobookami na majówkę

auto swiat audiobook
Tygodnik „Auto Świat”, którego nowy numer jest już w sprzedaży, z okazji majówki przygotował dla czytelników niespodziankę. Do części nakładu najbliższego wydania zostanie dołączony zestaw trzech audiobooków pod hasłem „Dla niej, dla niego, dla dziecka”.
W zestawie trzech płyt każdy z członków rodziny znajdzie propozycję dla siebie. „Upał” Marcina Ciszewskiego to sensacyjna powieść o planowanym zamachu terrorystycznym na stadionie narodowym w Warszawie podczas EURO 2012. Udaremnić ten atak próbuje podinspektor Jakub Tyszkiewicz i kierowany przez niego elitarny zespół CBŚ.
Propozycja „dla niej” to książka „A miało być tak spokojnie” Anny Makos, opowiadająca historię młodej dziennikarki, która decyduje się uciec od zgiełku miasta i wyjeżdża na wieś, aby tam zrealizować marzenie o otwarciu własnej restauracji. Audiobook dla dzieci to „Pusia, zagubiona kotka” – opowieść o perypetiach małego futrzaka, który w śnieżnej zawiei gubi drogę do domu.
Magazyn Auto Świat z zestawem trzech audiobooków na płytach CD kosztuje 19,90 zł. Podwójny numer tygodnika bez płyt jest dostępny w cenie 2,50 zł.
Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz