cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Cztery okładki „National Geographic Traveler”

traveler_4_okladki
Majowe wydanie miesięcznika „National Geographic Traveler” ukazało się z czterema różnymi okładkami. Numer już w sprzedaży.
Cztery okładki „NG Traveler ilustrują temat numeru, którym jest majówka w najwspanialszych miastach świata: Nowym Jorku, Tokio, Dubaju i Rzymie. Jako uzupełnienie redakcja proponuje Rygę. Przewodnikami po tych metropoliach są rodowici mieszkańcy, którzy polecają najlepsze ich zdaniem knajpki, muzea, kluby.
W majowym wydaniu redakcja zdradza, jak postępować z taksówkarzami w różnych metropoliach globu i szuka nowych symboli miast, czyli zabawnych pamiątek dla turystów. Dla tych, którzy w maju wolą zostać w Polsce, Traveler proponuje jezioro Jeziorak oraz wysypywanie kwietnego dywanu w Spicimierzu. W raporcie specjalnym przygląda się wyprawie na Broad Peak. Zaś w rubryce poświęconej etyce podróżnika podpowiada, jak zachować się na weselnym przyjęciu na krańcu świata.
Na łamach trwa ponadto plebiscyt TRAVELERY 2012, w którym czytelnicy wybierają najważniejsze ich zdaniem podróż, wyczyn, inicjatywę społeczną i naukowe odkrycie oraz najlepszą podróżniczą książkę i blog minionego roku. Jury przyznaje również Grand Prix za całokształt dokonań.
(na podstawie informacji G+J Polska)

Dodaj komentarz