cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Kolejna usługa płatnicza Kolportera – paysafecard

paysafecard_01
Kolporter we wszystkich swoich salonikach prasowych, salonach Top-Press i w marketach Dobry Wybór wprowadził nową usługę elektroniczną – paysafecard. Klient może teraz kupić za gotówkę tzw. pieniądz internetowy w postaci kodu PIN pozwalającym na bezpieczne dokonanie płatności online.
Nowa usługa jest adresowana do osób korzystających z portali internetowych i serwisów społecznościowych. – Klient w naszym punkcie handlowym kupuje za gotówkę tzw. pieniądz Internetowy, którym jest wydruk z  16-cyfrowym kodem PIN – wyjaśnia Sławomir Borkowski, menadżer ds. rozwoju w Kolporterze.  – Dysponując kodem może dokonać płatności online w serwisie lub na portalu.  W sprzedaży dostępne są nominały 20, 50, 100 i 300 zł, przy czym płacąc online nie trzeba wykorzystywać od razu całej kwoty, część można zostawić na później lub wykorzystać w innym serwisie.
Usługa realizowana jest we wszystkich salonikach prasowych Kolportera, salonach Top-Press i sklepach Dobry Wybór, czyli w ponad tysiącu punktów. – To usługa adresowana do osób, które nie chcą korzystać w Internecie z kart kredytowych. Z usługi można korzystać także w serwisach, które wymagają płatności w obcych walutach – dodaje Sławomir Borkowski.
Fot. paysafecard

Dodaj komentarz