cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„National Geographic Traveler” z czterema okładkami

traveler8_
Na rynek trafiło już sierpniowe wydanie miesięcznika „National Geographic Traveler”, które ukazało się z czterema różnymi okładkami do wyboru. Okładki nawiązują do tematu numeru, którym jest fascynująca Polska.
Cztery okładki sierpniowego „National Geographic Traveler” prezentują: tatrzański szlak z Kasprowego Wierchu w stronę Czerwonych Wierchów, widok na Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Pieniński Park Narodowy z panoramą zamku w Niedzicy oraz Stawa Młyny – znak nawigacyjny u wejścia do świnoujskiego portu.
W sierpniowym wydaniu redakcja przedstawia Polskę w trzech odsłonach: dla ciekawych, aktywnych i leniuchów. Polska dla ciekawych to propozycja dla osób zainteresowanych kulturą, historią i klimatami industrialnymi, które odnaleźć można np. w Chełmnie czy Bełchatowie. Polska dla aktywnych to Karkonosze i sześć innych miejsc, gdzie można uprawiać sporty mniej lub bardziej ekstremalne, takie jak kitesurfing czy off-road. Trzecia propozycja Polski dla leniuchów dedykowana jest podróżnikom spragnionym przyjemności i luksusów – redakcja poleca im m.in. Lubelski Szlak Wina i Miodu oraz festiwale muzyczne.
Na łamach magazynu trwa też 3 edycja plebiscytu 7 NOWYCH CUDÓW POLSKI. W lipcowym numerze ogłoszono 32 najciekawsze, a wciąż niewystarczająco znane miejsca w Polsce. Redakcja dodała też kategorię specjalną „Natura”. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w listopadowym wydaniu.
(na podstawie informacji G+J Polska)

Dodaj komentarz