cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W sierpniowym wydaniu magazynu „Shape”

shape_08_2013
Sierpniowe wydanie miesięcznika „Shape”, w cenie 7,99 zł,  już w sprzedaży. Na okładce magazynu aktorka Anna Guzik.
Ostatni raz „Shape”  rozmawiał z Anną Guzik prawie trzy lata temu, kiedy właśnie zakochała się i schudła. Wszyscy, którzy czekali na efekt „jo-jo”, srodze się zawiedli. Aktorka wciąż jest w doskonałej, a nawet jeszcze doskonalszej formie. Tylko nam zdradza, jak to robi!
W sierpniowym „Shape”  także:
FITNESS
• Poradnik: Fit on the beach
Sexy ciało bez cellulitu, mnóstwo frajdy i wielkie sportowe emocje! Siatkówka plażowa to jeden z najskuteczniejszych w odchudzaniu i najbardziej lubianych letnich sportów w Polsce. Dlatego dołącz do tłumów aktywnych urlopowiczów, którzy, zamiast wylegiwać się na plaży, przebijają piłkę przez siatkę. I zagraj o swoją figurę!
• Trening: Wakacyjny fitness dla dwojga
Kiedy, jeśli nie teraz najprzyjemniej jest ćwiczyć na świeżym powietrzu! Podczas urlopu warto namówić swojego partnera lub przyjaciółkę do ćwiczeń we dwoje. Nasze trzy krótkie treningi są proste i niezwykle skuteczne. Efekty już po dwóch tygodniach!
KUCHNIA:
• Dieta paryska
Podobno Francuzki nie tyją?! To prawdziwy paradoks w kraju słynącym z dobrego jedzenia. Dzięki diecie paryskiej dr Jeana-Michela Cohena teraz i Polki mogą chudnąć, ciesząc się życiem! Uwaga: W tym samym dniu, co sierpniowym SHAPE (30.07) na polski rynek trafi książka znanego francuskiego lekarza. Polecamy! Książkę i gazetę
• Lekcja wina
W kraju słynącym z piwa i wódki idzie nowe! Wzorem europejskich sąsiadów Polacy częściej i śmielej sięgają po wina. W SHAPE podpowiadamy więc, jak najlepiej wykorzystać ich walory prozdrowotne i smakowe.
ZDROWIE
Fobie czyli strachy na lachy
Drżysz ze strachu podczas burzy  albo w trakcie zastrzyku? Wpadasz w panikę, wchodząc do windy albo na pokład samolotu? To oznaka fobii, czyli lęku przed irracjonalnym zagrożeniem. Nie pozwól, by lęk przejął kontrolę nad twoim życiem! Każdą fobię można wyleczyć!
PSYCHE
• Co z oczu to… w sieci
Odkąd istnieją media społecznościowe, trudniej jest zakończyć związek. Kiedyś Twój Eks po prostu znikał, dziś na facebooku prześladują Cię jego zdjęcia i wspólni znajomi. Możesz ignorować ślady dawnego związku w sieci albo po prostu ich nie zostawiać… Ale to wcale nie takie proste.
URODA
• Nieprzemakalne
Lektura obowiązkowa przed sierpniowym wyjazdem nad morze! W wodoodpornym makijażu poczujesz się jak ryba w wodzie. Mascara czy cienie przetrwają największy upał, kąpiel w morzu, a nawet najbardziej łzawe emocje. To idealny wybór na wakacyjną, ekstremalną szkołę przetrwania. Gdy wybierzesz tego rodzaju kolorowe kosmetyki, nie będziesz musiała się martwić, że pełen „rynsztunek” spłynie wraz z rzęsistym deszczem czy podczas pływania w basenie.
SUPERTEMAT:
• Naturalnie-jemy!
To artykuł, w którym swoją wiedzą i przemyśleniami o nowych trendach na talerzach Polaków (tych domowych i tych serwowanych w restauracjach) z Czytelniczkami SHAPE dzieli się Ola Lazar – entuzjastka dobrego (i zdrowego!) jedzenia oraz założycielka serwisu gastronauci.pl – jednego z najpopularniejszych w naszym kraju portali z recenzjami lokali gastronomicznych.
(na podstawie informacji Marquard Media Polska)

Dodaj komentarz