cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Mecz” – nowy magazyn o Lidze Angielskiej

mecz magazyn
We wtorek 10 grudnia r. trafi do sprzedaży „Mecz. Magazyn Ligi Angielskiej”. To nowy projekt wydawniczy „Przeglądu Sportowego” poświęcony w całości futbolowi brytyjskiemu.
Miesięcznik „Mecz” został przygotowany z myślą o fanach brytyjskich klubów, takich jak Arsenal, Liverpool, Manchester United, Chelsea, czy też Stoke, Newcastle i Swansea. Jest to unikatowa publikacja na polskim rynku, w której znajdą się reportaże, obszerne analizy, wywiady i felietony. Wszystko publikowane w stałych rubrykach, które tworzą specyficzną konstrukcję tytułu.
W pierwszym numerze „Meczu” znajdzie się m.in. wywiad z Jensem Lehmannem, byłym bramkarzem Arsenalu i reprezentacji Niemiec, który opowiada o Wojciechu Szczęsnym i Łukaszu Fabiańskim. Ponadto dziennikarze magazynu odwiedzili w Brighton Tomasza Kuszczaka, sprawdzili, jak stworzyć idealny duet napastników, przybliżają sylwetkę menedżera Artura Boruca Mauricio Pochettino i rozebrali na czynniki pierwsze Franka Lamparda. W pierwszym „Meczu” rubryką „Mam brata w Premier League” zadebiutuje Jan Szczęsny, a „Anglia w stylu retro” przeniesie Czytelników w przeszłość ze starych fotografii.
– Nasz „Mecz” trwa dłużej niż 90 minut – mówi Przemysław Rudzki, redaktor naczelny nowego magazynu. – Nasi czytelnicy będą potrzebować wiele więcej czasu, aby uporać się z bogactwem treści, jakie dla nich przygotowaliśmy.
„Mecz” jest przygotowywany przez zespół redakcyjny „Przeglądu Sportowego” wydawanego przez Ringier Axel Springer Polska. Objętość magazynu to 52 stron, a cena egzemplarza wynosi 5 zł. Dodatkowo w pierwszym numerze znalazł się specjalny kalendarz na 2014 rok.
 

Dodaj komentarz