cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Konkurs fotograficzny z „Faktem” – do 17 marca!


Redakcja „Naszego Kolportera” , wspólnie z Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska, przygotowała konkurs fotograficzny dla sprzedawców, którym prasę dostarcza Kolporter. Zapraszamy do udziału, na zwycięzców czekają nagrody pieniężne! Pochwalcie się nam, jak prezentujecie prasę w swoich kioskach, salonikach lub sklepach. Ważne jednak, by wśród pokazanych tytułów prasowych był dziennik „Fakt”.
Zasady konkursu i nagrody
Czekamy na fotografie przedstawiające witryny, lady czy regały z prasą w Waszych punktach sprzedaży.  Od jakości technicznej zdjęcia bardziej nas ciekawi to, co na nim będzie. Pokażcie nam, jak eksponujecie dziennik „Fakt” (to warunek konieczny) oraz inne gazety i czasopisma: tygodniki, dwutygodniki, miesięczniki itp. Jeśli macie kilka regałów z prasą i uważacie, że warto je pokazać, ich zdjęcia także przyślijcie.
Zaprezentowane na fotografiach ekspozycje prasowe (witryny, lady, regały, półki itp.) przejrzy specjalne jury, po czym  wybierze te najlepsze i  rozdzieli nagrody. Wybrane zdjęcia opublikujemy w „Naszym Kolporterze”. Wtedy wypowiedzą się też nasi eksperci i ewentualnie doradzą i podpowiedzą, co zrobić, żeby – poprzez odpowiedni układ gazet i czasopism – jeszcze bardziej zachęcić klientów do kupowania prasy.
A teraz najważniejsze. Dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody pieniężne: 550 zł za pierwsze miejsce, 300 zł – za drugie i 150 zł za trzecie miejsce.  Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska, wydawca m.in. dziennika „Fakt”.
Adres i termin
Zdjęcia można przesyłać pocztą elektroniczną na adres mailowy:  konkurs@kolporter.com.pl  lub pocztą tradycyjną na adres: „Nasz Kolporter”, ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce (z dopiskiem „Konkurs fotograficzny). W tym drugim przypadku prosimy o podanie adresu zwrotnego i telefonu kontaktowego.
Termin nadsyłania zdjęć mija 17 marca 2017 r. (włącznie).  W przypadku wysłania fotografii tradycyjną pocztą decyduje data stempla pocztowego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w kwietniowym numerze wydania „Naszego Kolportera”.
Uwaga: uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które sprzedają prasę, dostarczoną przez Kolportera.
Uczestnik jednocześnie w treści swojego zgłoszenia zobowiązany jest udzielić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych i umieścić w przesłanym zgłoszeniu następującą informację:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. mojego imienia i nazwiska, a także adresu zamieszkania bądź adresu do doręczeń  przez Organizatora Kolporter spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Kielcach 25-528, ul. Zagnańska 61 – Administrator danych osobowych.
Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej  www.nasz.kolporter.com.pl/regulaminy
– – – –
„Fakt” jest numerem jeden wśród dzienników ogólnopolskich pod względem sprzedaży. Sympatyków przysparza mu m.in. przystępny sposób opisywania wydarzeń oraz dynamiczna szata graficzna. „Fakt” publikuje bieżące informacje ze świata życia Polaków, polityki, kultury czy sportu i jest też głosem czytelnika w walce o jego prawa.
Wydania regionalne dziennika ukazują się w największych polskich miastach. „Fakt” to także ukazujące się raz w tygodniu magazyny: „Fakt TV” i „Fakt Gwiazdy”.

Dodaj komentarz