cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Kolporter rozwija sprzedaż biletów podróżnych


Kolporter poszerza o kolejne województwa sieć saloników, sprzedających bilety kolejowe, autobusowe i busowe. Od 22 marca z tej oferty mogą korzystać również mieszkańcy województw: zachodniopomorskiego i lubuskiego.
Na terenie obu województw sprzedaż biletów blisko 170 przewoźników będą prowadzić w sumie 42 saloniki i salony prasowe Kolportera. W województwie zachodniopomorskim punkty sprzedaży są zlokalizowane m. in. w Szczecinie, Stargardzie, Darłowie, Gryfinie, Wałczu, Koszalinie, Kołobrzegu, Kaliszu Pomorskim. Na terenie województwa lubuskiego bilety mogą kupić klienci saloników m. in. w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Świebodzinie czy Nowej Soli.
Bilety podróżne – nowa oferta sieci saloników – to efekt umowy, jaką Kolporter podpisał z firmą Teroplan S.A., właścicielem portalu e-podróżnik.pl. Zachodniopomorskie i lubuskie to kolejne województwa, w których uruchomiono sprzedaż biletów.
W całej Polsce bilety kolejowe, autobusowe i busowe oferuje już około 700 punktów sprzedaży Kolportera. Korzystają z nich klienci saloników z województw: mazowieckiego, małopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, podkarpackiego oraz części opolskiego i świętokrzyskiego.

Dodaj komentarz