cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W sobotę jubileuszowe „Wysokie Obcasy”

wysokie obcasy 15 lat
W sobotę, 5 kwietnia br. ukaże się jubileuszowe wydanie tygodnika „Wysokie Obcasy”. Magazyn jest dostępny z sobotnią „Gazetą Wyborczą” już od 15 lat.
„Ewa”, „Grażyna”, „Trwała Ondulacja” – między innymi takie propozycje tytułu pojawiły się, gdy 15 lat temu rozpoczęto prace nad nowym tygodnikiem dla kobiet. W końcu decyzja została podjęta: „Wysokie Obcasy”. Jak wyglądały początki magazynu? Jakie tematy wywoływały burze? – o tym można przeczytać w specjalnym serwisie urodzinowym „Wysokich Obcasów” na stronie www.wysokieobcasy.pl . Redakcja prezentuje w nim m.in. historyczny, pierwszy numer tygodnika z Hillary Clinton na okładce, najciekawsze artykuły, reportaże i rozmowy piętnastolecia, a także wspomnienia byłych redaktorek naczelnych „Wysokich Obcasów”.
W nowym numerze „Wysokich Obcasów”, który ukaże się w najbliższą sobotę, m.in.:
-Sylwia Szwed odwiedza czytelniczki-kolekcjonerki, które zebrały wszystkie wydania tygodnika. Opowiadają jej one o swoim życiu, pasjach i zmartwieniach.
– rozmowy z poetką i pisarką Wiolettą Grzegorzewską, autorką powieści „Guguły” oraz z Barbarą Nowacką, córką Izabeli Jarugi-Nowackiej.
– portret Vivian Meier, tajemniczej niani, która zostawiła po sobie 150 tys. fenomenalnych zdjęć.
– w „Męskiej końcówce” – Michał Borkiewicz opowiada o tym, jak warszawscy hipsterzy pomagają uchodźcom z Syrii.
Czytelnicy znajdą też w wydaniu 118 kuponów zniżkowych na zakupy w sklepach stacjonarnych i online. Będzie można z nich skorzystać podczas weekendu z rabatami w dniach 5-6 kwietnia br.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz