cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „Książki” na wakacje

magazyn ksiązki 07 2015
Ukazało się specjalne, wakacyjne wydanie kwartalnika „Książki. Magazyn do czytania” w mniejszym, poręczniejszym formacie w sam raz do zabrania ze sobą na urlop.
W specjalnym, dodatkowym wydaniu „Książek” Marek Bieńczyk podpowiada, jak przetrwać urlop w dobrym zdrowiu psychicznym, szwedzka królowa kryminałów Camilla Läckberg zdradza swoje tajemnice, Mariusz Szczygieł pisze reportaż z podróży z rodzicami do Pragi, a pisarze Krzysztof Varga, Marek Bieńczyk, Magdalena Parys, Jarosław Mikołajewski i Małgorzata Rejmer oprowadzają po swoich ulubionych miastach Europy, proponując miejsca, których próżno szukać w przewodnikach.
W numerze znajdą się też opowieści o: Johnie Greenie, najpopularniejszym dziś pisarzu dla młodzieży, Simonie Kossak, ekscentrycznej córce, wnuczce i prawnuczce malarzy, która wybrała życie w dzikiej Białowieży, oraz o Olivierze Sacksie, najsłynniejszym neurologu świata.
Jest też przepis na literacki detoks wakacyjny – Flaubert zamiast E.L. James, Svevo zamiast poradników podpowiadających jak żyć. Do tego najlepsze nowości dla młodzieży, biografie, kryminały, komiksy i powieści obyczajowe – czyli co zabrać do czytania na plażę.
Ponadto pisarz Łukasz Orbitowski rozmawia z nową gwiazdą kryminałów Katarzyną Bondą, o Polakach w Londynie opowiada wybitny angielski pisarz Hanif Kureishi, a o swoich książkach – były policjant Jorn Lier Horst, okrzyknięty już w Europie następcą Jo Nesbo. Czytelnicy dowiedzą się też, jaka będzie czwarta część „Millenium” i gdzie według Adama Wajraka szukać siedmiu cudów Polski.
Wakacyjne wydanie „Książek. Magazynu do czytania ukazało się w mniejszym formacie 195×263 mm i w objętości 100 stron. Cena czasopisma to 9,99 zł. Specjalne wydanie „Książek” przygotowała redakcja pod kierownictwem Pawła Goźlińskiego. Wydawcą magazynu jest Barbara Piegdoń-Adamczyk.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz