cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Tydzień kierowcy w „Gazecie Wyborczej”

gw logo
Od poniedziałku, 22 czerwca br. przez cztery kolejne dni „Gazeta Wyborcza” będzie proponować swoim czytelnikom materiały przydatne każdemu kierowcy. W poniedziałek do dziennika będzie dołączona aktualna mapa fotoradarów, a w kolejnych dniach razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić atlasy Polski oraz płytę DVD z oficjalnymi testami egzaminacyjnymi na prawo jazdy.
W poniedziałek , 22 czerwca br. razem z „Gazetą Wyborczą” ukaże się aktualna mapa fotoradarów, na której zaznaczone są lokalizacje fotoradarów stałych, a także miejsca pomiaru prędkości oraz drogowych „czarnych punktów”.
We wtorek i środę, 23 i 24 czerwca br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić poręczny, dwuczęściowy atlas Polski, w którym kierowcy znajdą m.in. kompletną sieć autostrad i dróg ekspresowych, również tych w budowie, oraz planowanych i nowych obwodnic. Oprócz tego na mapach zostały zaznaczone zabytki, atrakcje turystyczne oraz parki narodowe i krajobrazowe.
Pierwsza część atlasu – „Polska północna i Warszawa” dostępna będzie z „Gazetą Wyborczą” we wtorek , 23 czerwca br. Druga – „Polska południowa i Warszawa” ukaże się w środę, 24 czerwca br. Cena „Gazety Wyborczej” i każdej książki to 10,99 zł.
W czwartek , 25 czerwca br. razem z wydaniem „Gazety Wyborczej” będzie dostępna płyta DVD zawierająca testy egzaminacyjne na prawo jazdy. Znajdzie się na niej aż 800 pytań, w tym również obowiązujące na państwowym egzaminie na prawo jazdy. Cena „Gazety Wyborczej” i płyty DVD to 9,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz