cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Komputer Świat” w nowym layoucie i z nowymi działami

komputer swiat 5 2014
Miesięcznik „Komputer Świat”, wydawany przez Ringier Axel Springer Polska, od kwietnia ma nową szatę graficzną i układ działów.
–  W wyniku relaunchu nasz magazyn zyskał nowy układ działów – mówi Paweł Paczuski, redaktor naczelny i dyrektor zarządzający marką Komputer Świat. – Obok nieśmiertelnego i bardzo poczytnego działu TEST pojawiły się nowe sekcje: NA TOPIE, ZRÓB TO SAM oraz JAK TO DZIAŁA. To ewolucyjne rozwinięcia Nowości, Porad i Wiedzy, teraz bardziej atrakcyjne wizualnie, zawierające kompletny zestaw najświeższych informacji o ważnych premierach i wydarzeniach ze świata nowych technologii. W ZRÓB TO SAM znajdziemy praktyczne poradniki do prostego zastosowania na własnym komputerze, tablecie, smartfonie czy w domu. JAK TO DZIAŁA adresowany jest dla osób ciekawych świata nowych technologii. To właśnie tu publikowane są treści, które w Komputer Świecie nasi Czytelnicy cenią najbardziej – skomplikowane rzeczy objaśniane prostym językiem.
Dział TEST, mimo zachowania nazwy, również uległ pewnym modyfikacjom – tabele zostały uproszczone, a krótkie recenzje zyskały nową, wizualną szatę graficzną.
Odświeżony Komputer Świat wprowadza jeszcze jedną nowość – sekcję poświęconą w całości KŚ+. Znajdują się w niej wszystkie artykuły bezpośrednio związane z pełnymi wersjami i innymi aplikacjami dostępnymi na Wirtualnej Płycie każdego wydania, a także różnego rodzaju bonusy przygotowywane specjalnie dla Czytelników.
Za nową szatę graficzną odpowiada Robert Dobrzyński – dyrektor artystyczny miesięcznika Komputer Świat.
„Komputer Świat” kosztuje 8,90 zł i liczy 100 stron w wydaniu papierowym.

Dodaj komentarz