cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Gazeta Wyborcza” na mundial

mundial wyborcza
28 stron z najważniejszymi i najciekawszymi informacjami na temat mistrzostw świata 2014 w Brazylii, czyli największej imprezy piłkarskiej na świecie – to specjalny dodatek „Wyborcza na mundial”, który we wtorek, 10 czerwca ukazał się z „Gazetą Wyborczą”.
Sympatycy piłki nożnej – oprócz kładów, kalendarium i typów bukmacherów – znajdą w wydaniu także kilkadziesiąt tekstów, które napisali m.in.: Dariusz Wołowski – autor książki „Canarinhos. 11 wcieleń Boga futbolu”, Paweł Wilkowicz i Radosław Leniarski – autorzy  e-booka „Misja Brazylia”, Jakub Ciastoń, Przemysław Zych, Paweł Czado, Piotr Jawor i Łukasz Cegliński. W dodatku ukażą się też artykuły autora książki „Futbol jest okrutny” Michała Okońskiego z „Tygodnika Powszechnego” i laureata nagrody Nike Wojciecha Kuczoka, który zastanawia się, czemu akurat dla mundialu człowiek traci rozum, a także wywiad Dariusza Wołowskiego ze Zbigniewem Bońkiem, który typuje: „Gwiazdą będzie Ronaldo, tytuł zdobędzie drużyna z Ameryki Południowej”.
Wśród tematów znalazły się m.in. czego Cristiano Ronaldo potrzebuje do zwycięstwa, czego można się spodziewać po zespole Joachima Loewa oraz czy na pewno Hiszpania wybaczy swojej reprezentacji, gdy nie wywiozą z Brazylii złota.
W trakcie Mundialu 2014 codzienne korespondencje do „Gazety Wyborczej” będą przesyłać akredytowani dziennikarze Paweł Wilkowicz i Dariusz Wołowski.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz