cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Na Pamięć” w nowej formule

na pamiec1
Magazyn „Na Pamięć”, dostępny w każdą sobotę z „Gazetą Wyborczą”, od września będzie ukazywać się w nowej formule. Tygodnik został wzbogacony o treści skierowane także do osób uczących się i pracujących, którym pomoże ćwiczyć techniki szybkiego zapamiętywania, twórcze myślenie i zarządzanie czasem.
Od września do grona autorów „Na Pamięć” na stałe dołączyli znani polscy trenerzy pamięci i rozwoju osobistego – Marek Szurawski i Andrzej Bubrowiecki oraz dr Magdalena Kaczmarek, specjalizująca się w psychologii powiązanej z innowacyjnym myśleniem. Swoją autorską rubrykę prowadzi także Kasia Bem, dyplomowana nauczycielka jogi i medytacji.
W nowym numerze „Na Pamięć”, który ukaże się 6 września, czytelnicy znajdą zadania rozwijające kreatywność przygotowane przez naukowców z warszawskiej SWPS, prof Edwarda Nęckę oraz dr Magdalenę Kaczmarek. W magazynie także test sprawdzający wiedzę z aktualnych wydarzeń na świecie oraz pytania przygotowane przez rekruterów najbardziej innowacyjnych firm świata. Specjalnie dla czytelników „Na Pamięć” zadania przygotował też Adrian Fisher, najbardziej znany twórca labiryntów na świecie.
Dodatkowo, w najnowszym wydaniu magazynu „Palce Lizać” z 9 września br. znajdą się przepisy na dania wspomagające pracę mózgu. Będzie to dieta dla umysłu, ale nie tylko dla uczniów. Tygodnik zaprezentuje m.in. przepis na jajecznicę w tortilli, sałatkę z komosą ryżową, wołowinę z papryką i imbirem, sałatkę z fasoli z orzechami i granatem na roszponce czy kaszę gryczaną z orzechami i tymiankiem.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz