cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „Książki” w poszerzonej wersji

ksiązki 10 2014
Na rynku pojawiło się nowe, poszerzone wydanie „Książek. Magazynu do czytania”. Czytelnicy znajdą w nim jeszcze więcej recenzji książkowych premier, kalendarz imprez literackich oraz nowy dział o książkach dla najmłodszych, który prowadzi Joanna Olech. W tym numerze specjalnie dla czytelników dostępne są też kupony rabatowe od wydawnictw książkowych.
W nowym wydaniu magazynu Olga Tokarczuk tylko „Książkom” opowiada o tym, jak napisała swoją najważniejszą powieść – „Księgi Jakubowe”, Michael Cunningham zdradza Ignacemu Karpowiczowi i Juliuszowi Kurkiewiczowi, o czym tak naprawdę jest jego książka „Królowa śniegu”, a Robert Harris opowiada o aferze Dreyfusa i o filmie, który robi na ten temat razem z Romanem Polańskim.
Ponadto Janusz Rudnicki odkrywa tajemnice Angeli Merkel, Maria Poprzęcka pisze o selfies i o tym, że robił je już nawet Rembrandt, a Marek Bieńczyk przedstawia dzienniki Jana Christiana Andersena. Milena Rachid Chehab wysłuchuje spowiedzi ghostwriterów, a najmłodsza w historii laureatka nagrody Bookera, Eleanor Catton przekonuje, że jej książka „Wszystko, co lśni” jest nie tylko o epoce gorączki złota, ale też o nas i o tym, że żyjemy złudzeniami.
W nowym numerze „Książek” czytelnicy znajdą również: rubrykę „Co teraz czyta świat”, przegląd najlepszych książkowych premier oraz wartych uwagi nowych propozycji dla dzieci, zaś kwestionariusz „Książek” wypełni Jonathan Carroll.
Cena magazynu nie zmieniła się i wynosi 9,99 zł. Kupić go można m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz