cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Newsweek” z filmem DVD

filmnewsweek
6 października ukaże się premierowe wydanie na DVD filmu „Noe: Wybrany przez Boga”. Książka z filmem będzie dostępna z tygodnikiem „Newsweek” w wybranych salonach prasowych.
Zainspirowany biblijną historią o sile ducha, poświęceniu i nadziei, Darren Aronofsky przekłada na język filmu swoją osobistą wizję opowieści o Noem. Laureat Oscara Russell Crowe wciela się w niej w postać człowieka, który został wybrany do podjęcia wielkiej misji uratowania rodzaju ludzkiego oraz zwierząt przed apokaliptycznym potopem, który ma zniszczyć zepsuty świat. Film jest jednocześnie oszałamiającą wizualnie przygodą, która podejmuje towarzyszące człowiekowi od zarania dziejów tematy dobra i zła, zniszczenia i miłosierdzia, nadziei oraz rodziny.
Na ekranie u boku Crowe, w roli żony Noego, zobaczymy Jennifer Connelly, laureatkę Nagrody Akademii za obraz „Piękny umysł”, w którym również partnerowała aktorowi.
Książka z filmem zostanie dołączona do 45 tys. egzemplarzy tygodnika „Newsweeka Polska”. Cena numeru z książką z DVD wynosi 29,99 zł.
Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz