cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Dwutygodnik „Gala” w nowej oprawie graficznej

okladka Gala bez kodu2
Ukazało się nowe wydanie dwutygodnika „Gala”. Magazyn zyskał nową oprawę graficzną, zmienił się także pod względem zawartości merytorycznej.
Nowa makieta jest nowoczesna i elegancka, a nowa typografia, layout i nawigacja ułatwiają odbiór pisma czytelnikom. Największe zmiany jednak zaszły w sferze kontentu.
Znacznie poszerzony został dział „Gwiazdy”, który znajduje się na początku magazynu i jest jego „wizytówką”. Pojawią się w nim rozbudowane informacje i sylwetki nie tylko polskich, ale również zagranicznych gwiazd. W odmienionej makiecie dużo więcej powierzchni zostało poświęcone modzie i urodzie. W dziale mody, od niedawna kierowanym przez Wojciecha Grzybałę, oprócz sesji zdjęciowych znajdą się również strony poświęcone inspiracjom i trendom dla czytelniczek. Poszerzony dział urody zyskał m.in. rubrykę „Sprawdziłam”, w której szefowa działu urody Maja Mendraszek opisuje osobiście przetestowane zabiegi i spa. Zmiany dotyczą niemal wszystkich działów – nawet „Kultura” zyskała swe nowe oblicze i na jej stronach ukazywać się będą krótkie wywiady.
Gwiazdą wydania jest Anna Lewandowska, którą zobaczymy na okładce. Żona najlepszego polskiego piłkarza opowiada o swojej pasji, która daje jej energię do działania. Ciężko i ambitnie pracuje na swoje nazwisko, ale przyznaje, że „będzie zawsze tam, gdzie Robert”. W magazynie przeczytamy również rozmowę z Magdaleną Piekorz o jej najnowszym filmie „Zbliżenia” i relacjach z matką, o Scarlett Johansson i jej francuskim narzeczonym, o morderstwie w rodzinie Guccich, o miliarderze i oszuście Bernardzie Madoffie oraz o tym, kim naprawdę jest Piotr Woźniak-Starak.
„Gala” w tym numerze po raz 12. ogłasza popularny plebiscyt Róże Gali. Czytelnicy mogą głosować na swoich faworytów, nominowanych przez kapitułę w składzie: Agata Passent – dziennikarka i krytyk literacki, Anna Zejdler-Ibisz – redaktor naczelna Gali, Jerzy Kapuściński – dyrektor TVP2, Maciej Kutak – dyrektor zarządzający Sony Music Entertainment Poland i Tomasz Karolak – aktor, dyrektor Teatru IMKA.
Najnowszy numer „Gali” można kupić m.in. w salonikach prasowych Kolportera oraz salonach Top-Press.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz