cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „Dragons” dla miłośników smoków

dragons
Na rynku pojawił się nowy magazyn pt. „Dragons” z portfolio Media Service Zawada, adresowany do najmłodszych fanów filmów o smokach.
Dzieci kochają smoki, a dowodzi tego sukces filmów „Jak wytresować smoka” cz. 1 i 2 oraz ogromna popularność serialu „Jeźdźcy smoków”.
Fani jeźdźców smoków będą mogli cieszyć się przygodami swoich ulubionych bohaterów również dzięki lekturze nowego magazynu w rodzinie wydawnictwa Media Service Zawada. Wprowadzenie magazynu zbiegnie się w czasie z wydaniem filmu „Jak wytresować smoka 2” na DVD.
Magazyn „Dragons” przenosi czytelników w fantastyczny świat wyspy Berk zamieszkiwanej przez legendarnych wikingów, których głównym zajęciem jest walka ze smokami. Bieg historii odwraca chłopiec o imieniu Czkawka, któremu udaje się oswoić smoka. Od tego czasu między ludźmi a smokami zawiązuje się prawdziwa przyjaźń.
Na czytelników magazynu czeka 16 stron komiksu pełnego nieznanych, dramatycznych przygód Czkawki i Szczerbatka oraz pozostałej paczki młodocianych wikingów, zamieszkujących wyspę Berk. Pełne zwrotów akcji historie, odlotowe przygody a także zagadki, ciekawostki ze świata wikingów, łamigłówki i smocze wyzwania wciągają w zabawę jednocześnie kształtując myślenie logiczne i wyobraźnię przestrzenną.
Do każdego numeru dołączony jest wyjątkowy prezent prosto ze świata DRAGONS.
Pierwszy numer z oryginalnymi, smoczymi słuchawkami trafił do sprzedaży 20 października! W tym numerze także komiks „Podstęp Albrechta” – ogniste problemy Hakokła, kącik zapoznawczy, w którym poznajemy wszystkich jeźdźców z Berk, powitalny konkurs z mnóstwem nagród, wyzwanie wikinga – ćwiczenia na spostrzegawczość, 2 plakaty oraz garść ciekawostek.
Dwumiesięcznik „Dragons” w objętości 36 stron kosztuje 9,99 zł

Dodaj komentarz