cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Styczniowy numer „Elle” już w sprzedaży

elle 1 2015
Bohaterką okładki styczniowego „Elle” jest Georgia May Jagger, jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek, gwiazda kampanii wielkich marek i ulubienica projektantów. Znana już nie tylko dzięki sławnym rodzicom, ale oryginalnej urodzie i ciężkiej pracy.
„Elle” typuje najważniejsze wydarzenia, premiery nadchodzącego roku – wiemy co będziemy nosić, jakie uprawiać sporty, co jeść i gdzie jeździć na wakacje w 2015 roku.
W tekście „Ikony jutra” piszemy o kobietach ze świata mody, których kariery warto śledzić. To projektantki, stylistki, redaktorki i blogerki z całego świata, które dyktują trendy.
W numerze także karnawałowe sesje mody i urody. Prezentujemy najmodniejsze sukienki z sieciówek i najpiękniejsze makijaże na imprezę.
W styczniowym numerze „Elle” rozmawia z najgorętszymi postaciami współczesnej kultury i mody. Dyrektor artystyczny Diora Raf Simons udziela nam ekskluzywnego wywiadu. Lena Dunham, która wymyśliła i wyreżyserowała kultowy serial „Dziewczyny” opowiada nam o swojej wydanej niedawno autobiografii.
Kanadyjski reżyser Xavier Dolan, uważany za objawienie kina, udziela szczerego wywiadu o dzieciństwie i inspiracjach.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz