cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„NG Traveler” zachęca do zwiedzania

ng traveler 1 2015
Najnowszy numer „National Geographic Traveler” już w sprzedaży. Redakcja „Travelera” prezentuje listę 15 podróżniczych perełek, czyli miejsc, które warto odwiedzić w nadchodzących miesiącach. W numerze nie zabrakło również porad, co warto ze sobą zabrać na wyprawę oraz jak uprawiać zimowe sporty ekstremalne.
W styczniu czytelnicy poznają listę kilkunastu najciekawszych podróżniczych destynacji z różnych kontynentów. Na swoją noworoczną listę marzeń warto wpisać zarówno odległe i egzotyczne kraje, jak i nieodkryte miejsca w Polsce. Czytelnicy przeczytają o pięknych zakątkach w najbardziej przyjaznym ludziom państwie świata – Kanadzie. Zachwycą się jednym z siedmiu nowych cudów świata – peruwiańskim Machu Picchu. Na nowo odkryją Iran, który w opowieści Artura Orzecha w niczym nie przypomina państwa z „osi zła”. W rankingu znalazł się także podkrakowski Zakrzówek, który został niedawno wybrany przez czytelników „Travelera” jednym z siedmiu nowych cudów Polski.
Redakcja przekonuje, dlaczego w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy warto choć na chwilę wpaść do Mediolanu, Pilzna i Sztokholmu oraz które z greckich wysp są obecnie najmodniejsze. Czytelnicy dowiedzą się, jak dobrze się bawić w najgorętszych miejscach w Brazylii i nie zbankrutować.
W raporcie specjalnym „Traveler” zdradza prawdziwą historię Dorothy Clayton, bohaterki multioscarowego „Angielskiego pacjenta”. Poza tym doradza, które laptopy najlepiej sprawdzają się w podróży, jak skakać na linie z fiordów i jak jeździć skuterem śnieżnym.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz