cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowa „Gala” już w sprzedaży

gala 1 2015
Bohaterką najnowszego numeru magazynu „Gala” (już w sprzedaży) jest wokalistka i perkusistka Magda Steczkowska. Ona i Piotr Królik poznali się w zespole Maryli Rodowicz i od tej pory w ich związku wszystko gra. „Gali” opowiadają, jak z gazet dowiedzieli się o własnym ślubie, relacjach z Justyną Steczkowską i trzech córeczkach.
„Gala” rozmawia również z córką tragicznie zmarłej w katastrofie Izabeli Jarugi-Nowackiej – BARBARĄ NOWACKĄ. Przyczajona lwica lewicy podąża śladami mamy i mówi, że jest waleczna jak ona. Metoda ćwiczeń Tonique podbija świat, a jej autorka SYLWIA WIESENBERG opowiada o tym, w jaki sposób dziewczyna z Polski stała się gwiazdą fitnessu w Ameryce. A OLGA LIPIŃSKA w rubryce „Byłam dzieckiem” opowiada o swoim dzieciństwie w otoczeniu kobiet i że „szkoła ją nudziła”.
Magazyn pisze także o ZBIGNIEWIE CYBULSKIM, w którym kochały się kobiety, a mężczyźni chcieli wyglądać jak on, oraz o najnowszym filmie BENEDICTA CUMBERBATCHA. Redakcja przybliża także tajemnicę morderstwa w Monako – czy zabójstwo najbogatszej kobiety księstwa – Helene Pastor zostało zlecone przez jej zięcia Wojciecha Janowskiego?
„Gala” podsuwa czytelnikom pomysły na gwiazdorski karnawał: zabiera czytelników w podróż na wyspę Bali, w dziale mody proponuje modowe trendy dla par, a w dziale urody radzi, jak uzyskać fryzurę w rozmiarze XXL.
Magazyn „Gala” można kupić m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz