cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Lutowy „Twój Styl” z filmem DVD

twój styl 2 2015
Lutowe wydanie magazynu „Twój STYL”, z Joanną Kulig na okładce, ukazało się 13 stycznia razem z filmem DVD „Jeszcze dalej niż północ”.
Film jest jedną z najpopularniejszych i najzabawniejszych francuskich komedii ostatnich lat. Ponadto w lutowym wydaniu pojawi się wywiad z bohaterką okładkową Joanną Kulig oraz wyjątkowa rozmowa Joanny Nojszewskiej z Andrzejem Chyrą. W materiale „Kobiety z historią” redakcja opowiada o Stefanii Grodzieńskiej, pierwszej damie polskiej satyry, a w „Raporcie” o Polce w roli teściowej.
Styczniowy numer magazynu „Twój Styl” sprzeda się według prognoz wydawnictwa Bauer w liczbie 205 tysięcy egzemplarzy, co oznacza wzrost aż o 11 procent w stosunku do wydania styczniowego z ubiegłego roku.
Średnie rozpowszechnianie płatne ostatnich sześciu wydań „Twojego Stylu” (sierpień 2014-styczeń 2015) wyniosło według prognoz wydawcy 215 tysięcy egzemplarzy, co oznacza wzrost o 1 procent w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego.
Powyższe dane potwierdzają stabilną, mocną pozycję „Twojego Stylu” jako lidera w segmencie magazynów luksusowych, mimo wprowadzenia na rynek w ubiegłym roku dodatkowych dwóch konkurencyjnych tytułów.
 

Dodaj komentarz