cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Lista „100 najbogatszych Polaków” w magazynie „Forbes”

forbes 03 2015
Jak co roku, w marcowym wydaniu, „Forbes” (Ringier Axel Springer Polska) publikuje listę stu najbogatszych Polaków – jeden z najbardziej prestiżowych rankingów w Polsce. Zestawienie powstaje we współpracy redakcji „Forbesa” z wywiadownią gospodarczą Bisnode, na podstawie sprawozdań finansowych KRS oraz wartości spółek giełdowych.
Tegoroczne zestawienie „Forbesa” pokazuje wyraźny trend pomnażania majątków wśród najbogatszych i zawiera kilka interesujących debiutów. Nastąpi również zmiana na podium rankingu.
„Forbes”, pod wodzą nowego redaktora naczelnego Michała Broniatowskiego, na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy przekształcił swoją formułę. Wprowadzono m.in. nowe działy, zmodyfikowano szatę graficzną.
– Chcemy, żeby Forbes był oczekiwaną z niecierpliwością, dobrą, profesjonalną gazetą do czytania. Taką, od której nie można się oderwać. Pełną żywych i szczerych rozmów z ważnymi osobistościami świata biznesu, odkrywającą nieznane i pasjonujące fakty z ich karier. Chcemy, aby nasi czytelnicy po lekturze Forbesa mieli poczucie pożytecznie spędzonego czasu, a dzięki odświeżonej szacie graficznej również przyjemność z czytania – mówi Michał Broniatowski, redaktor naczelny „Forbesa”.
Marcowe wydanie „Forbesa” ukazało się w nakładzie 70 tys. egzemplarzy, w cenie 11,90 PLN. Miesięcznik jest dostępny m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.

Dodaj komentarz