cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „Na Pamięć” nie tylko dla seniorów

na pamięć marzec 2015
W nowym numerze miesięcznika „Na Pamięć”, który ukaże się już w sobotę, 21 marca br., czytelnicy znajdą test inteligencji przygotowany przez Stowarzyszenie Mensa Polska, zagadkę detektywistyczną mistrza kryminałów Marcina Wrońskiego i japońskie łamigłówki – wieżowce, a na weekendowe wieczory – fotoanagramy, zabawy językiem polskim i zagadki dla dzieci.
Z okazji Dnia Mózgu, który przypada w środę, 18 marca br., „Gazeta Wyborcza” przygotowała specjalne wydania magazynu „Na Pamięć” dla seniorów oraz dedykowany cykl redakcyjny.
W środę, 18 marca br. w magazynie „Tylko Zdrowie” będzie można przeczytać o tym, jak działa ludzki mózg, a w kolejnych dniach o ludzkim umyśle i jego możliwościach będzie można czytać w dziale „Nauka” „Wyborczej”.
„Gazeta Wyborcza” będzie też zachęcać czytelników do poprawiania sprawności swojego mózgu poprzez naukę języków obcych. W czwartek, 19 marca br. razem z „Wyborczą” ukaże się płyta CD „Polish Your English. Angielski dla dorosłych”, zawierająca nagrania lektorów wraz z ćwiczeniami. Dzień później, w piątek, 20 marca br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić książkę, stanowiącą uzupełnienie płyty CD, w której znajdą się przykładowe dialogi z codziennych sytuacji, praktyczne słowniczki, wyjaśnienia dotyczące gramatyki. Cena książki wyniesie 12,99 zł. Część druga kursu (książka oraz płyta) ukaże się w czwartek, 26 marca br. oraz w piątek, 27 marca br.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz