cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W „Czterech Kątach” – jak urządzić mieszkanie

cztery kąty 4 2015
Jak modnie, wygodnie i niedrogo urządzić pierwsze własne mieszkanie – to temat nowego cyklu „Czterech Kątów”, którego pierwsza odsłona pojawiła się w kwietniowym numerze magazynu.
W wydaniu czytelnicy znajdą również kupony rabatowe na zakup artykułów wyposażenia wnętrz w sklepach internetowych i stacjonarnych w całej Polsce. Magazyn w promocyjnej cenie ukazał się na rynku we wtorek, 17 marca br.
Tematem numeru kwietniowych „Czterech Kątów” są jadalnie. Redakcja prezentuje trzy atrakcyjnie i wygodnie urządzone miejsca do jedzenia, podpowiada też, jaki wybrać stół, krzesła i dodatki.
W nowym wydaniu znalazły się również piękne naczynia z kolorowego szkła, przykłady udanego połączenia dwóch kolorów we wnętrzu, metamorfoza niewygodnej sypialni, ciekawe rozwiązania do małej kuchni oraz pomysły na ukrycie pralki w łazience. W cyklu „Zrób to sam” redakcja pokazała, jak w prosty sposób wykonać stylową lamperię, a architekci wnętrz – m.in., jak zmodernizować mieszkanie, by wydzielić małą sypialnię i otwartą kuchnię z jadalnią.
Prezentacja 40-metrowej kawalerki rozpocznie nowy cykl „Czterech Kątów” zatytułowany „Urządź z nami pierwsze mieszkanie”. Cykl jest odpowiedzią redakcji na potrzeby młodych czytelników, którzy znajdą w nim prawdziwe historie młodych ludzi, dokonujących pomysłowych zmian za niewielkie pieniądze oraz praktyczne rady i wskazówki ekspertów.
Nowe wydanie „Czterech Kątów” ukazało się w punktach sprzedaży prasy 17 marca br.
„Cztery Kąty” można kupić w promocyjnej cenie 3,99 zł z prezentem w postaci archiwalnego wydania jednego z magazynów: „Kuchnia”, „Dom&Wnętrze” lub „Magnolia”.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz