cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Kwietniowe „Avanti” z wiosennymi propozycjami

Kwietniowy numer „Avanti” już w sprzedaży. Wydanie prezentuje propozycje wiosennych ubrań, dodatków i kosmetyków.
Tematem miesiąca najnowszego wydania „Avanti” są spódnice. Redakcja przedstawia propozycje z wybiegów, m.in. okrycia wierzchnie, białe ubrania i dodatki, a także podpowiada, jak wybrać najlepszą marynarkę, dzwony, kurtkę-bomberkę, jak nosić kombinezon i jakie dodatki są najmodniejsze w tym sezonie.
W dziale „Uroda” czytelniczki znajdą trendy w makijażu na wiosnę i lato 2015, testy kosmetyków do makijażu, włosów i pielęgnacji, a także przegląd nowości. Redakcja „Avanti” radzi, jak wybrać najlepszy peeling do twarzy i jaki krem będzie najbardziej odpowiedni do danej cery. Aktorka Anita Sokołowska opowiada o kosmetykach i zabiegach urodowych, które lubi najbardziej.
W sprzedaży jest także pierwszy w tym roku numer kwartalnika „Avanteen” ze zwyciężczynią „Top Model” Osi Ugonoh na okładce, w którym m.in. wywiad ze znaną trenerką Kasią Bigos, modowe inspiracje, propozycje ubrań i dodatków dla nastolatków, testy kosmetyków oraz porady z zakresu urody. Wydanie można także kupić z bransoletką lub balsamem do ciała.
Oba magazyny „Avanti” i „Avanteen” można kupić m.in. w punktach sieci handlowej Kolportera – salonikach prasowych i salonach Top-Press.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz