cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Majowy magazyn „InStyle” o kolorach

instyle 5 2015
Gwiazdą okładki majowego wydania magazynu „InStyle” jest Ada Fijał, aktorka i młoda mama, która próbuje swoich sił na parkiecie „Tańca z gwiazdami”.
Tematem przewodnim tego wydania jest kolor. Czytelniczkom podpowiadamy, jak ubarwić garderobę, kosmetyczkę i… życie. Na paletę sezonu typujemy pastele i pokazujemy, jak nosić je na co dzień. Wszystkie fanki dżinsów będą zachwycone naszym przewodnikiem po najmodniejszych fasonach, kolorach i markach, a miłośniczki klasyki – ściągawką ze stylu, dzięki której będą mogły unowocześnić swoje ulubione stylizacje.
W numerze znalazły się także nowe rubryki. Swoje ulubione miejsca w Nowym Jorku pokazuje nam Sylwia Wiesenberg, a Alicja Werniewicz, szefowa działu mody oraz Maja Mendraszek, szefowa działu urody, zdradzają, co inspiruje je w tym miesiącu.
Do 40 000 egzemplarzy majowego wydania magazynu „InStyle” został dołączony błyszczyk Celia Delice w 6 kolorach do wyboru – od pasteli, przez odcień łososiowy i cukierkowy róż, do soczystej, malinowej czerwieni.
Źródło: Burda Media

Dodaj komentarz