cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Dwie kolekcje z Minionkami

Minions Polybag [MNC-SP1010.T01] eurohole_PRINT
Media Service Zawada wprowadza na rynek dwie nowe kolekcje z Minionkami – bohaterami popularnej serii filmów „Jak ukraść księżyc” ( 1 i 2) oraz „Minionki rozrabiają”: naklejki do zbierania oraz karty kolekcjonerskie do grania i wymieniania.
Dla wszystkich fanów małych, żółtych i wiecznie rozrabiających Minionków w kolekcji naklejek ponad 170 wzorów do zebrania, w tym naklejki specjalne: małe, duże i brokatowe. Naklejki oraz album pełne są postaci, ciekawostek oraz zabawnych scen z najnowszego filmu „Minionki”, który do polskich kin wejdzie 26 czerwca 2015. W skład kolekcji wchodzą saszetki z 5 naklejkami do zbierania oraz zestawy startowe kolekcjonera, składające się z albumu do wyklejania oraz 4 saszetek z naklejkami.
W kolekcji kart znajduje się 170 wzorów, w tym karty specjalne: błyszczące oraz superbłyszczące, do zbierania, grania i wymieniania się. W sprzedaży dostępne będą saszetki z 5 kartami, wielopaki składające się z 5 saszetek oraz jednej karty z edycji limitowanej oraz zestawy startowe, które zawierają: przewodnik kolekcjonera, planszę do gry, segregator na kolekcję, saszetkę z kartami, jedną kartę z edycji limitowanej oraz maskę Minionka.
Produkty z kolekcji Minionki dostępne będą w sprzedaży od 16 czerwca 2015 r.

Dodaj komentarz