cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W „Wyborczej” wakacje z Wajrakiem

gw logo
Redakcja „Gazety Wyborczej” zaprasza na „Wakacje z Adamem Wajrakiem” – od poniedziałku, 13 lipca br. przez dwa dni w dzienniku będzie można znaleźć zeszyty opisujące przyrodę wybranych rejonów Polski. Natomiast od środy, 15 lipca br. przez dwa kolejne dni razem z „Gazetą Wyborczą” dostępne będą pocztówki z płytą miniDVD, zawierającą cztery odcinki serialu przyrodniczego Adama Wajraka.
Jak i gdzie podglądać zwierzęta latem? Czy w Bieszczadach można spotkać naszego najrzadszego i najdłuższego węża, czyli węża Eskulapa? Czy uda się podpatrzeć bardzo rzadkie susły perełkowane? Czy niedźwiedzie latem i jesienią żywią się głównie borówkami zwanymi jagodami? – Na te i inne pytania odpowie Adam Wajrak, zapraszając do wspólnej wakacyjnej wędrówki po Polsce.
W pierwszym zeszycie z cyklu „Wakacje z Adamem Wajrakiem”, który ukaże się z „Gazetą Wyborczą” 13 lipca br, znajdą się wiadomości dotyczące przyrody Bieszczad, Zamojszczyzny i Lubelszczyzny, a drugim zeszycie, ukazującym się 14 lipca br, będzie można przeczytać o przyrodzie polskich gór wysokich.
15 lipca br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić pocztówkę z płytą miniDVD, na której znajdą się dwa odcinki serialu przyrodniczego Adama Wajraka zatytułowanego „Wajrak na tropie” – „Wąż jak ręka drwala” oraz „W stepie szerokim”. Druga pocztówka z płytą miniDVD, zawierającą odcinki „Epoka lodowcowa” oraz „Na jagody – roślinożerny drapieżnik”, będzie dostępna z „Gazetą Wyborczą” 16 lipca br.
Każdą z pocztówek, do których będzie dołączona płyta miniDVD, można wysłać na poczcie jako wakacyjną pamiątkę.
Cena „Gazety Wyborczej” i jednej z pocztówek z płytą miniDVD to 9,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz