cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Wrześniowe „Dziecko” z książeczkami dla maluchów

dziecko 9 2015
W najnowszym, wrześniowym numerze miesięcznika „Dziecko” czytelnicy znajdą porady dotyczące łączenia macierzyństwa z pracą, wychowywania rodzeństwa, odstawiania butelki oraz zapobiegania alergiom. Wydanie, które jest już na rynku, można kupić z jedną z sześciu książeczek z serii „Pixi Ja wiem!” do wyboru.
Redakcja wrześniowego „Dziecka” radzi także, czy brać na ręce niemowlę, czy można spać z dzieckiem, jak poskromić trudne zachowania niemowląt oraz z jakich pieluch najlepiej korzystać.
Rodzice dowiedzą się, w co ubrać malucha do przedszkola i jak wzmocnić jego odporność przed tym etapem życia, czy pomagać dziecku w nauce chodzenia, jak Amerykanie wychowują dzieci oraz że wspólne wędrowanie po górach może być dla dziecka szalenie wciągające.
Redakcja magazynu podpowiada również, jakie własnoręcznie zrobione przetwory będą najlepsze dla dzieci, czy warto ulec modzie na picie zielonych koktajli, jakie kaszki podawać dzieciom na początku rozszerzania diety oraz jakie klocki dla malucha wybrać.
Najnowsze wydanie magazynu jest dostępne także z dodatkiem – jedną z sześciu książeczek z serii „Pixi Ja wiem!” wydawnictwa Media Rodzina w cenie 6,99 zł. Cena pisma w wersji bez dodatku to 4,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz