cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Bilety od Pepsi do JuraParków w salonikach Kolportera

D
Bilety do trzech JuraParków – w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim – czekają na osoby, które kupią w salonikach prasowych Kolportera trzy napoje koncernu PepsiCo. Promocja rusza już od 1 lipca.
Specjalnie na sezon wakacyjny właściciel sieci JuraParków – Stowarzyszenie Delta oraz koncern PepsiCo, we współpracy z Kolporterem, przygotował wyjątkową promocję. Klienci, którzy kupią trzy wybrane produkty – Pepsi, Mirinda, 7Up lub Mountain Dew i zachowają paragon, otrzymają bilet do jednego z trzech JuraParków. Wartość każdego biletu to ok. 70 zł, a JuraParki w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim oferują szereg atrakcji – nie tylko dla najmłodszych.
Malowniczo położony Bałtowski Kompleks Turystyczny to największy obiekt rozrywkowy w Polsce i wizytówka województwa świętokrzyskiego. Otrzymany w ramach promocji bilet pozwoli stanąć oko w oko z ponad 100 naturalnej wielkości wiernymi modelami dinozaurów, a w Prehistorycznym Oceanarium z ogromnymi gadami zamieszkującymi niegdyś podwodne głębiny. Bilet upoważnia do nieograniczonego korzystania z urządzeń w Parku Rozrywki, przejażdżek rollercoasterem, otwiera wrota do uwielbianej przez dzieci Wioski Czarownic Sabatówka i Kina Emocji Cinema 5D.
Ścieżka dydaktyczna JuraParku w Solcu Kujawskim prowadzi przez ogród botaniczny, w którym obok roślin rodzimych podziwiać można „żywe skamieniałości”, a także rośliny niespotykane na co dzień w naszym kraju. Otrzymany w ramach promocji bilet, pozwoli też zajrzeć w oczy gigantycznym makietom owadów, w Muzeum Ziemi zobaczyć między innymi budzący respekt model mamuta i 13-metrowy szkielet opistocelikaudii i korzystać do woli z urządzeń Parku Rozrywki.
Pasjonującą podróż do świata sprzed milionów lat zapewnia też park w Krasiejowie koło Opola, który poświęcony jest również początkom istnienia człowieka. Otrzymany w ramach promocji bilet pozwoli zobaczyć ponad 200 modeli prawie 70 gatunków mezozoicznych gadów i płazów, dzięki Kapsule Czasu przemierzającej 300-metrowy tunel, udać się w podróż przez miliardy lat istnienia Wszechświata, korzystać z urządzeń w Parku Rozrywki, odwiedzić Prehistoryczne Oceanarium oraz Pawilon Paleontologiczny, jedyne na świecie muzeum, które stoi na czynnym stanowisku archeologicznym.

Dodaj komentarz