cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Film „Ziarno prawdy” z „Gazetą Wyborczą”

ziarno prawdy dvd
W piątek, 28 sierpnia br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić – m.in. w wybranych salonikach prasowych Kolportera – premierowe wydanie filmu „Ziarno prawdy” na DVD.
Film jest adaptacją powieści kryminalnej Zygmunta Miłoszewskiego w reżyserii Borysa Lankosza. W filmie występują: Robert Więckiewicz jako prokurator Teodor Szacki, Jerzy Trela jako Leon Wilczur, a także Magdalena Walach, Krzysztof Pieczyński i Andrzej Zieliński.
Akcja „Ziarna prawdy” koncentruje się wokół losów prokuratora Teodora Szackiego, który żegna się z warszawską przeszłością i zaczyna nowe życie oraz karierę w Sandomierzu. W nieprzychylnym mu środowisku podejmuje się prowadzenia śledztwa dotyczącego tajemniczej zbrodni, która przypomina rytualny mord. Szacki będzie poszukiwał ziarna prawdy w historii sprzed sześćdziesięciu lat, co rusz trafiając na ścianę milczenia, a jednocześnie borykając się z publiczną nagonką.
Film „Ziarno prawdy” miał premierę kinową 30 stycznia br., w kinach obejrzało go ponad 280 tysięcy widzów. Jest nominowany do nagrody Złotych Lwów na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni.
Cena „Gazety Wyborczej” i książki z płytą DVD to 29,99 zł.
To samo wydanie będzie również dostępne w regularnej sprzedaży od piątku, 28 sierpnia br. w cenie 29,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz