cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Listopadowy numer „Elle” z kalendarzem na 2016

elle 11 2015
W środę 7 października br. do sprzedaży trafi nowy listopadowy numer „Elle”. Do części nakładu będzie dodany kalendarz na 2016 rok.
Tajemnicza, utalentowana, zadziorna. Kristen Stewart lubimy za to, że nie walczy o uwagę, tylko robi swoje. Dlatego redakcja wybrała ją na okładkę listopadowego „Elle”. Z uwielbianą gwiazdą „Zmierzchu” rozmawia inna aktorka, Juliette Lewis.
W listopadowym „Elle” dużo miejsca poświęcono modzie do pracy. Magazyn pokazuje, czym się inspirować, prezentuje zarówno świetne wzorce, jak i praktyczne rady oraz zestawy sprawdzone od 9 do 17. Redaktorki urody zdradzają także, jakie kosmetyki pozwolą na zachowanie pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia w czasie godzin w biurze.
„Elle” śledzi trendy i przybliża sylwetki osób, które żyją modą. W tym numerze to m.in. znana stylistka Hollywoodu Patricia Field i Ralph Lauren, twórca modowego imperium wartego osiem miliardów dolarów i człowiek instytucja, który ubiera
Do części nakładu listopadowego ELLE będzie dodany kalendarz ELLE na 2016 rok, a w nim m.in.: przewodnik po modnych miastach, takich jak Amsterdam, Berlin, Stambuł, Warszawa i São Paulo.
Źródło: Burda Media

Dodaj komentarz