cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Forbes” z dodatkiem „Dziedzictwo EURO 2012”


Grudniowe wydanie magazynu „Forbes”, wydawanego przez Ringier Axel Springer Polska, zawiera ranking najlepszych prestiżowych kart kredytowych i dodatek „Dziedzictwo EURO 2012”, który podsumowuje, jak EURO 2012 wpłynęło na rozwój Polski.
Liczący 104 strony dodatek to obszerny raport, który odpowiada na pytanie, co zostało Polakom po EURO 2012 i jakie wnioski możemy wyciągnąć po zakończeniu turnieju. Autorzy raportu oceniają, czy Polsce uda się umiejętnie wykorzystać nabyte doświadczenia, wiedzę, kompetencje i rozwiązania w zakresie zarządzania długofalowymi, kompleksowymi projektami. Dodatek szczegółowo analizuje, jak EURO 2012 wpłynęło na rozwój polskiej infrastruktury transportowej, system prawny, standardy zarządzania, przychody miast – gospodarzy turnieju, poziom konsumpcji i modernizację państwa.
Dodatek zawiera podsumowanie kilkuset projektów organizacyjnych i infrastrukturalnych związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem EURO 2012. Autorzy dodatku skupiają się także na wizerunkowych aspektach mistrzostw, „efekcie Polski” i tym, jak po turnieju zmieniło się postrzeganie naszego kraju na świecie. Część raportu poświęcona została cichym bohaterom EURO 2012, czyli wolontariuszom, strażakom i policjantom, którzy dbali o komfort i bezpieczeństwo kibiców.
Najnowszy „Forbes” zawiera również ranking prestiżowych kart kredytowych, proponowanych najzamożniejszym klientom banków w Polsce. Zestawienie obejmuje 35 prestiżowych kart, w tym jedenaście czarnych kart kredytowych, które oferowane są jedynie wybranym klientom. Limit wydatków dla najbogatszych posiadaczy czarnych kart może sięgać nawet miliona złotych.
Grudniowy numer „Forbesu” kosztuje 11,90 zł.

Dodaj komentarz