cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nagrody w promocji Pepsi do odebrania w salonikach Kolportera

pepsi koszulka
560 000 nagród przygotowali organizatorzy akcji promocyjnej Pepsi „Zbieraj zakrętki i wygrywaj”, która 2 listopada br. wystartuje we wszystkich Salonikach Prasowych Kolportera. Uczestnicy mogą wygrać butelkę Pepsi 0,5 l lub T-shirt z logo Pepsi.
Akcja polega na zbieraniu przez klientów zakrętek po kupionych w dowolnym sklepie na terenie Polski następujących napojach: Pepsi Regular, Pepsi Max, Pepsi Twist, Mirinda Orange, 7Up i Mountain Dew.
Konsument, który uzbiera 5 zakrętek i przyniesie je do najbliższego saloniku prasowego Kolportera , otrzyma w nagrodę półlitrową butelkę Pepsi. Za przyniesienie 25 zakrętek nagrodą jest firmowa koszulka Pepsi. Dodajmy, że napoje objęte promocją posiadają odpowiednio oznaczenia na etykietach i zakrętkach butelek.
Organizatorzy przygotowali dla uczestników 70 000 T-shirtów i 490 000 butelek Pepsi 0,5 l. Nagrody można odbierać we wszystkich punktach sieci handlowej Kolportera – 830 salonikach prasowych i 194 salonach Top-Press. Promocja zakończy się 31 grudnia br.

Dodaj komentarz