cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Materiały dla gimnazjalistów w „Gazecie Wyborczej”

tydzień gimnazajlisty gw
Testy gimnazjalne w dwóch częściach – humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej – w formie drukowanej oraz interaktywne na płytach CD, a także płyta DVD „Eksperymenty dla każdego” – to wszystko będzie można znaleźć w „Gazecie Wyborczej” w trakcie „Tygodnia gimnazjalisty”, który potrwa od poniedziałku, 16 listopada br. do czwartku, 19 listopada br.
Już w najbliższy poniedziałek i wtorek , 16 i 17 listopada br. w „Gazecie Wyborczej” ukażą się próbne arkusze gimnazjalne z części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej, przygotowane przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dzięki nim uczniowie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę przed przyszłorocznymi egzaminami. Także we wtorek , 17 listopada br. razem z „Gazeta Wyborczą” będzie dostępna specjalna płyta DVD „Eksperymenty dla każdego”, na której znajdą się nagrania eksperymentów naukowych przygotowanych i przeprowadzonych przez Centrum Nauki Kopernik, partnera wydawnictwa.
Natomiast w środę i w czwartek , 18 i 19 listopada br. z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić płyty CD, na których znajdą się testy gimnazjalne w formie interaktywnych egzaminów – zarówno z części humanistycznej, jak i matematyczno-przyrodniczej. Partnerem wydawnictw na płytach CD są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Cena dziennika i każdej z płyt to 9,99 zł.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz