cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Odmieniony magazyn „Dziecko” w niższej cenie

dziecko 2 2016
Praktyczne porady i podpowiedzi skupione na pielęgnacji i wychowaniu niemowląt i małych dzieci oraz odpowiedzi na pytania nurtujące rodziców – to wszystko znalazło się w nowym, odmienionym numerze miesięcznika „Dziecko”. Lutowe wydanie jest już na rynku – w nowej, niższej cenie 1,50 zł. Zmiana zapowiada również pojawienie się nowego kwartalnika Agory „Dziecko Extra”.
Odmieniony miesięcznik „Dziecko” to nowa makieta, nowy format oraz zmieniony układ działów. Artykuły są prezentowane tematycznie zgodnie z poszczególnymi okresami rozwoju dziecka. Nowe wydanie ma bardziej poradnikowy charakter, dlatego czytelnicy znajdą w nim krótsze teksty i towarzyszące im ramki, zaznaczenia i wybicia, poprzez które redakcja chce przekazać te najbardziej przydatne wskazówki i najcenniejsze informacje.
– Nowa forma miesięcznika „Dziecko” powstała z myślą o tych czytelnikach, którzy szukają wskazówek, przydatnych porad i podpowiedzi niezbędnych na początku bycia rodzicem małego dziecka. To ważny okres, a nasz magazyn chce im podczas niego towarzyszyć – mówi Agnieszka Rożewska, wydawca „Dziecka”. – „Dziecko Extra” jest uzupełnieniem miesięcznika, skierowanym do rodziców starszych dzieci, którzy poszukują odpowiedzi na pytania, jak je wychowywać, jak kreatywnie spędzać z nimi czas i jak dbać o ich rozwój – dodaje.
– W Nowym Roku „Dziecko” przechodzi zmiany. Miesięcznikowi przybywa rodzeństwo: kwartalnik „Dziecko Extra”. W miesięczniku „Dziecko” znajdziecie porady i podpowiedzi, przydatne ściągawki i dużo treści dla rodziców niemowląt i małych dzieci. W kwartalniku „Dziecko Extra”, do którego lektury zaprosimy Was już w lutym, będzie dużo do czytania: wywiady, teksty, reportaże, a także inspiracje dla rodziców zarówno maluchów, jak i starszaków. Jesteśmy z Wami na różne sposoby i na różnych etapach rodzicielstwa – mówi Joanna Szulc, redaktor naczelna „Dziecka”.
Już 25 lutego br. na rynku pojawi się nowy kwartalnik „Dziecko Extra”, będący uzupełnieniem odmienionego miesięcznika „Dziecko”. W wydaniu czytelnicy znajdą więcej pogłębionych treści z zakresu psychologii, wychowania i rozwoju. Kwartalnik będzie miał za zadanie wspierać rodziców starszych dzieci – przedszkolaków oraz tych chodzących do pierwszych klas szkoły podstawowej – w ich wychowaniu.
Tematem numeru lutowego „Dziecka” jest płacz niemowląt – redakcja tłumaczy, co można z niego wyczytać o stanie fizycznym i psychicznym dziecka. Mamy mogą dowiedzieć się, jak skutecznie i szybko zadbać o swoje potrzeby, gdy w domu pojawia się noworodek oraz mogą odkryć rzeczy, które pozwolą im poczuć się lepiej. Eksperci magazynu odpowiadają na pytania dotyczące mitów na temat czynności dozwolonych w ciąży oraz przedstawiają argumenty za i przeciw nacięciom.
Przyszli rodzice mogą przeczytać o rozwoju dziecka w ostatnim miesiącu ciąży, diecie karmiącej mamy, przygotowaniu domu dla raczkującego malca oraz zajęciach dla starszego niemowlęcia.
Rodzice starszych maluchów mogą poznać praktyczne wskazówki dotyczące usypiania dziecka i jego ubierania. Redakcja podpowiada, jak znaleźć interesującą zabawę dla malucha, jak zachęcić go do nauki języka obcego oraz jakie sporty zimowe są dla niego odpowiednie.
Nowe, odmienione wydanie „Dziecka” ukazało się w objętości 64 strony i w nowym formacie 213 x 274 mm. Najnowsze wydanie magazynu można kupić z dodatkiem jedną z pięciu książeczek do wyboru oraz numerem magazynu „100 pomysłów dla domu” w cenie 5,99 zł.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz