cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Premiera kwartalnika „Dziecko Extra”

dziecko extra
W czwartek, 25 lutego br. na rynku pojawiło się pierwsze wydanie nowego kwartalnika „Dziecko Extra”. To magazyn dla świadomych, troskliwych rodziców dzieci do 8. roku życia, którzy szukają inspiracji i wsparcia w wychowaniu maluchów.
– W „Dziecku Extra” czytelnicy znajdą pogłębione teksty z zakresu psychologii dziecka i rodziny, ciekawe wywiady z ekspertami, reportaże z rodzinnych podróży, propozycje edukacyjne, pomysły na urządzenie dziecięcego pokoju, modę dziecięcą i przepisy na zdrowe dania – mówi Agnieszka Rożewska, wydawca „Dziecka Extra”. – Treści powstają z myślą o rodzicach przedszkolaków i dzieci rozpoczynających edukację szkolną, ale nie tylko – interesujące teksty znajdą dla siebie również rodzice dzieci w każdym wieku, którzy chętnie czytają o wychowaniu maluchów.
Magazyn „Dziecko Extra” przygotowuje zespół magazynu „Dziecko” pod kierownictwem Joanny Szulc. Kwartalnik jest uzupełnieniem miesięcznika, zawierającym dodatkowe i pogłębione treści z zakresu psychologii, wychowania i rozwoju dzieci.
Tematem numeru premierowego wydania „Dziecka Extra” jest poczucie własnej wartości – na pytania, skąd ono się bierze i jak je wzmacniać u dziecka, odpowiada psycholożka Agnieszka Stein.
Czytelnicy kwartalnika dowiedzą się też, jak wychowywać dzieci wrażliwe i nieśmiałe, jak zaradzić ciężkim porankom przedszkolaków i uczniów, co robić, gdy dzieci się kłócą, czy warto kupować ubranka z ekologicznej bawełny oraz czym inspirować się, urządzając domowy plac zabaw.
Redakcja magazynu podpowiada, jak wybrać dobry jeździk i rowerek biegowy, w którym momencie wybrać się do logopedy, jeśli dziecko długo nie mówi, kiedy najlepiej zacząć pracować nad wadą zgryzu oraz co zrobić, by wzmocnić odporność.
Pierwsze wydanie kwartalnika „Dziecko Extra” zawiera 124 strony w formacie 213 x 274 mm. Cena wydania to 5,99 zł.
W pierwszym numerze „Dziecka Extra” znajdą się kupony rabatowe uprawniające do zniżek do -80% na zakup ubrań, zabawek, wózków, fotelików samochodowych i akcesoriów dla dzieci w ponad 440 sklepach w całej Polsce.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz