cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wysokie Obcasy Extra” odświeżone na wiosnę

wysokie extra 6 2016
„Wysokie Obcasy Extra” proponują jeszcze więcej dobrego czytania na wiosnę. Czerwcowy numer miesięcznika ukaże się w powiększonej objętości i odświeżonej makiecie, a także z rubrykami nowych felietonistek. Wydanie, które pojawi się na rynku we wtorek, 24 maja br., będzie można kupić z filmem „Praktykant” na DVD.
Do grona felietonistek „Wysokich Obcasów Extra” dołączyły: Magdalena Parys, pisarka na stałe mieszkająca w Berlinie, która swoim pierwszym tekstem stara się udowodnić, że z daleka często widać więcej, oraz pisarka Grażyna Plebanek, która w najnowszym numerze magazynu uczy czytelników słów nieobecnych w języku polskim.
W wydaniu pojawią też się nowe sekcje, które pozostaną z czytelniczkami na stałe: „Kariera” poświęcona rozwojowi zawodowemu oraz „One rządzą światem” – o kobietach, których działalność zmienia oblicze świata. Numery „Wysokich Obcasów Extra” będą także zawierać więcej tekstów o psychologii i filozofii.
Nowa oprawa graficzna „Wysokich Obcasów Extra” będzie lżejsza i prostsza. Dzięki temu lepiej widoczne będą świetne zdjęcia, a także rysunki, które przygotują do wydań najlepsi polscy i zagraniczni ilustratorzy.
– Tworzymy pismo z kobietami i dla kobiet, które świadomie kształtują swoje poglądy i lubią samodzielnie oglądać rzeczywistość z wielu perspektyw – mówi Aneta Borowiec, redaktor naczelna.
– Zwłaszcza teraz czujemy potrzebę, by jeszcze szerzej i dogłębniej oglądać nasz świat, bliski i daleki, w którym coraz więcej jest do odkrycia i zrozumienia. Jak pracujemy? Czy umiemy to robić mądrze? Czy umiemy odpoczywać? Walczyć o swoje? Jak na nas, kobiety, wpływa władza? Co nas dręczy, a co śmieszy? Są rzeczy, gdzie rozmiar ma znaczenie, stąd od czerwca w „Wysokich Obcasach Extra” jeszcze więcej stron do czytania i – mamy nadzieję – więcej czasu dla siebie – dodaje.
Na okładce najnowszego numeru „Wysokich Obcasów Extra” znajdzie się Elizabeth Taylor, a historię jej życia, sukcesów, porażek i nieudanych miłości czytelnicy znajdą w środku wydania. Ponadto redakcja przybliży sylwetki Sary Blakely, która wynalazła bieliznę wyszczuplającą, oraz Julity Arendt, która projektuje wirtualne miasta w grach komputerowych, przedstawi historię życia Vincenta van Gogha, a ilustrator Józef Wilkoń opowie, dlaczego kolekcjonuje prace dzieci.
Czytelnicy dowiedzą się, jak wychowują swoje dzieci pisarze: Grażyna Plebanek, Magdalena Parys, Grzegorz Kasdepke, Tomasz Bułhak oraz Joanna Olech.
Ci, którzy nie lubią piłki nożnej, będą mieli szansę przekonać się do niej dzięki „Przewodnikowi dla niezakochanych w piłce nożnej”.
W numerze pojawią się również wywiady z psychologami dotyczące samoakceptacji, pragnienia naturalności i pracy, która wcale nie jest najważniejsza w życiu.
Najnowszy numer będzie można kupić z filmem „Praktykant” na DVD (w rolach głównych Robert De Niro i Anne Hathaway) w cenie 19,99 zł. Cena pisma w wersji podstawowej to 7,99 zł.
„Wysokie Obcasy Extra” to ekskluzywny miesięcznik dla młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Można w nim znaleźć artykuły, wywiady, felietony, edytoriale modowe i urodowe, a wszystko na extra wysokim poziomie. Magazyn ukazuje się od kwietnia 2010 roku, w okresie od stycznia do grudnia 2015 roku zajmował drugie miejsce pod względem sprzedażowym wśród magazynów luksusowych wg danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz