cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Atlas ptaków” z „Gazetą Wyborczą”

ATLAS-PTAKOW
W najbliższy wtorek i środę, 19 i 20 lipca br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie części „Atlasu ptaków”, a w czwartek, 21 lipca br. również płytę CD „Odgłosy ptaków”, która będzie uzupełnieniem atlasów.
Część pierwsza „Atlasu ptaków”, którą będzie można kupić we wtorek, 19 lipca br., będzie poświęcona ptakom pól i lasów, natomiast w części drugiej, która ukaże się w środę, 20 lipca br., znajdą się okazy ptaków drapieżnych i wodnych. W obu atlasach czytelnicy znajdą ponad 160 dużych zdjęć i opisów gatunkowych różnych ptaków występujących w Polsce. W wydaniach pojawią się również informacje o występowaniu, pozwalające na łatwiejsze rozpoznawanie ptaków i ich obserwację w przyrodzie w trakcie wycieczek, a także ciekawostki dotyczące każdego gatunku oraz informacje o pokarmie, siedliskach czy gniazdowaniu.
W czwartek, 21 lipca br. do kupienia z „Gazetą Wyborczą” będzie płyta CD z nagraniami odgłosów ptaków, będąca uzupełnieniem atlasów. Znajdzie się na niej prawie 50 nagrań różnych gatunków, które pozwolą na rozpoznanie konkretnych gatunków na spacerze lub na wycieczce.
Cena „Gazety Wyborczej” z każdą z książek to 10,99 zł.
Cena „Gazety Wyborczej” z płytą to 9,99 zł.
Źródło: Agora  

Dodaj komentarz