cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Wydanie specjalne miesięcznika „Avanti”

avanti wydanie specjalne
Na rynku jest już „Fit&Beauty” – specjalne wydanie miesięcznika „Avanti” poświęcone tematyce fitnessu, zdrowego stylu życia i dietetyki. Czytelnicy znajdą w nim sposoby na idealną sylwetkę, przepisy na skuteczny detoks, błyskawiczny trening na płaski brzuch oraz propozycje 25 produktów, które ułatwiają odchudzanie.
Na okładce magazynu „Avanti Fit&Beauty” znalazła się Ada Palka, trenerka personalna i ekspertka serwisu Fitness.sport.pl, która zdradza swoje sposoby na szczupłą sylwetkę i zdrowy tryb życia, a także prezentuje modę sportową.
Redakcja „Avanti Fit&Beauty” podpowiada, jaki rodzaj treningu wybrać, aby na trwałe wpisał się w codzienny rozkład zajęć, podaje sposoby, jak schudnąć dzięki bieganiu i jak zamienić przysłowiową „oponkę” na „kaloryfer”, a także tłumaczy, czym jest trening interwałowy.
Czytelnicy magazynu dowiedzą się, jak przebiega trening HIIT, potocznie zwany „ćwiczeniami dla zapracowanych”, na czym polega detoksykujące działanie kosmetyków oraz jak ćwiczyć jogę twarzy, natomiast Ada Palka pokaże, jak wykonać trening stabilizacyjny.
W wydaniu znalazły się również porady dietetyczne, dotyczące m.in. ważnego tematu wpływu cukru na sylwetkę i skórę, pomysły na detoks oraz witaminowe shoty, a także propozycje zabiegów medycyny estetycznej, które pozwolą szybko i skutecznie rozwiązać problemy urodowe.
Wydanie „Avanti Fit&Beauty” ma 100 stron w formacie 203×257 mm i kosztuje 5,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz