cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Well” jak Dorota Wellman


Na rynku 5 lipca zadebiutował magazyn „Well” (wyd. Bauer), którego redaktor kreatywną jest znana dziennikarka Dorota Wellman. Magazyn ukazuje się w nakładzie 120 tysięcy egzemplarzy i cenie 7,99 zł. Pierwsze wydanie „Well” pozostanie w sprzedaży do końca września, jego objętość liczy 156 stron.
„Well” to nowatorski koncept lifestylowego magazynu, w którym próżno szukać celebrytów, horoskopu, plotek i życia na pokaz. Pismo jest blisko życia, wspiera kobiety, inspiruje je do ciekawszego, lepszego życia i  co ważne  nie poucza i nie wpędza w kompleksy.
Redaktor kreatywną pisma jest Dorota Wellman, znana i ceniona przez kobiety dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. W 2015 została uhonorowana przez „Twój Styl” prestiżowym wyróżnieniem Kobiety Roku, m.in. za umiejętność wykorzystywania własnej popularności dla wyższych celów, wolę dzielenia się z innymi swoją dobrą energią i optymizmem, konsekwentne występowanie w imieniu kobiet. Osobowość redaktor kreatywnej idealnie wpisuje się w charakter pisma  budujący, bliski, optymistyczny, zawsze po stronie kobiet.
„Well”, przygotowany przez redakcję magazynu „Twój STYL”, to nie tylko obszerna część magazynowa, ale także materiały poświęcone psychologii i kulturze, oraz wiele cennych informacji z zakresu mody, urody, zdrowia, i praktyczne podpowiedzi kulinarne.
W pierwszym wydaniu „Well”:
– Grażyna Błęcka-Kolska opowiada Dorocie Wellman, jak po stracie córki układa swój świat na nowo.
– Czy piękne kobiety są szczęśliwe?
– Jak kochają się pary 60+?
– Czy potrafisz pracować z młodszą szefową?
– Walizka idealna na letnie wyprawy.
– Obalamy najpowszechniejsze mity o zmarszczkach mimicznych.
– Sposoby na dobry i zdrowy sen.
– Powrót do natury: działki w miastach znów stały się modne.
– Obiad gotowy! Test dań z supermarketów i opinia ekspertów.
– Dorota Wellman opowiada: Książki, które zmieniły moje życie!
– Nie goń świata, spraw, by zwolnił.
Pismo skierowane jest do świadomych swoich potrzeb, dojrzałych kobiet, mieszkanek dużych miast, z dochodami powyżej średniej krajowej, wykształconych, poszukujących w prasie inspiracji, optymizmu, materiałów bliskich realiom życia.
Redaktorem prowadzącym jest Magdalena Jaros-Szmidt, zastępca redaktora naczelnego „Twojego Stylu”.

(na podstawie informacji wydawnictwa Bauer)

Dodaj komentarz