cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

SuperZings powracają!

SuperZings, czyli SuperBohaterowie i SuperZłoczyńcy, kontynuują swoje przygody w Kaboom City dostarczając dzieciom mnóstwo wrażeń. Kolekcja w sprzedaży od  sierpnia br.

 

SuperZings po raz trzeci

SuperZings to przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki SuperBohaterów i SuperZłoczyńców, które ścierają się ze sobą podczas różnych przygód w Kaboom City. Każda z postaci ma supermoc, która pomaga jej znaleźć przeciwnika lub z nim walczyć. W trzeciej serii pojawia się ponad 90 nowych postaci, np. Juicetice przypominający kartonik z napojem czy Sir Prize, który wygląda jak wielki prezent. Najrzadszą, najtrudniejszą do zdobycia figurką jest Mr King, Złoczyńca, który dużo namiesza w świecie SuperZings.

Jeszcze więcej zabawy

Trzecią serię SuperZings otwiera zestaw startowy, w którym dzieci znajdą informacje na temat postaci i nowych elementów kolekcji, rozkładaną mapę miasta oraz 3 elementy do zabawy (metalizowany Superslider, rampę i figurkę SuperZings).

Najważniejszą nowością 3. serii są Superboty, czyli roboty, z których każdy ma inne możliwości ataku. W kolekcji są aż 4 Superboty: Twitter Crack, Iron Punch, Spider Cannon i Rolling Hammer, a każdy z nich występuje w dwóch kolorach. Dzieci zostaną również miło zaskoczone Supersliderami, czyli 6 nowymi pojazdami do poruszania się po Kaboom City. Wystarczy przesunąć je po stole lub podłodze do tyłu, by  ruszyły przed siebie  z pełną prędkością.

Na szczególną uwagę zasługuje Kaboom Blaster, czyli tajna baza SuperZingsów, która wydaje dźwięki! Są dwa rodzaje tej zabawki, a każda występuje w trzech wersjach kolorystycznych. W środku maluchy znajdą ekskluzywną figurkę, SuperZłoczyńcę Beatboxa lub SuperBohatera DJ Scratcha.

Podobnie jak w poprzednich seriach, poszczególne postacie SuperZings są dostępne w kolorowych saszetkach z jedną figurką oraz z listą pozostałych bohaterów kolekcji. Dodatkowo fani kolekcji znajdą swoich ulubieńców w dwóch blistrach. Blister 5 zawiera pięć figurek SuperZings, w tym jedną rzadką srebrną, Superslider i rampę do niego. Natomiast Blister 10 to aż 10 różnych postaci, w tym jedna wyjątkowo cenną, czyli złotą Goldstar lub Outlaw Clint.

Im więcej elementów zdobędą dzieci, tym więcej mają zabawy. Poszczególnymi postaciami-figurkami można wymieniać się z kolegami, aby zebrać jak najwięcej części kolekcji.

Trzecia seria SuperZings to więcej postaci, więcej zabawek i więcej emocji. Przygoda z SuperZingsami staje się coraz ciekawsza!